نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۳

ملاقات با اسپایدر-وومن در تریلر انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

شرکت سونی پیکچرز به‌مناسبت روز مادر تریلر تبلیغاتی جدیدی از انیمیشن مرد عنکبوتی ۲ را به اشتراک گذاشت که جسیکا درو را به نمایش در می‌آورد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت سونی پیکچرز تریلر تبلیغاتی جدیدی از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی) را به‌مناسبت روز مادر پخش کرده است. این دنباله مورد انتظار عنکبوتی‌های بیشتری از Spider-Verse ازجمله اسپایدر-وومن ملقب‌به جسیکا درو را معرفی می‌کند. این نسخه از جسیکا درو با صداپیشگی ایسا رای در دوران بارداری با جرم‌وجنایت مبارزه می‌کند.

دانلود ویدیو از آپارات

شامیک مور در نقش مایلز مورالز، هیلی استاینفلد در نقش گوئن استیسی، جیک جانسون در نقش پیتر بی. پارکر، ایسا رای در نقش اسپایدر-وومن، دنیل کالویا در نقش اسپایدر-پانک، کاران سونی در نقش اسپایدرمن ایندیا، اسکار آیزاک در نقش اسپایدرمن ۲۰۹۹، جیسون شوارتزمن در نقش اسپات، برایان تایری هنری در نقش جفرسون دیویس، لونا لورین ولز در نقش ریو مورالز، گرتا لی در نقش لیلا، اندی سمبرگ، ریچل درچ، جورما تاکونی و شیا ویگهام از ازجمله صداپیشه‌هایی به‌حساب می‌آیند که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse نقش‌آفرینی می‌کنند.

در خلاصه داستان انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse می‌خوانیم: «مایلز مورالز برای فصل بعدی حماسه Spider-Verse باز می‌گردد و پس از دیدار دوباره با گوئن استیسی، اسپایدرمن خیرخواه منطقه بروکلین به درون جهان‌های موازی پرتاب می‌شود؛ جایی‌که یک تیم از تبار عنکبوتی‌ها تلاش دارند تا از عالم هستی محافظت کنند. اما زمانی‌که قهرمانان درباره نحوه مقابله با تهدید تازه به اختلاف می‌خورند، مایلز مورالز خود را در مقابل دیگر عنکبوتی‌ها می‌بیند و باید معنای قهرمان بودن را دوباره تعریف کند تا بتواند افراد نزدیک به خود را نجات دهد».

خواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی. تامپسون وظیفه کارگردانی و فیل لرد، کریس میلر و دیوید کالاهام وظیفه نگارش فیلم‌نامه انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را برعهده داشتند. کریس میلر، ایمی پاسکال، فیل لرد، آوی آراد، کریستینا استینبرگ و آلونزو رووالکابا به‌عنوان تهیه‌کننده و پیتر رمزی و آدیتیا سود به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی فعالیت داشتند. طرفدارها نباید زمان زیادی را برای تماشای این انیمیشن منتظر بمانند؛ چراکه این اثر در تاریخ ۱۲ خرداد (۲ ژوئن) روی پرده سینما خواهد رفت.


منبع ComicBook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده