نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۳

ینیفر و گرالت در تصویر فصل سوم سریال The Witcher

رسانه اینترتینمنت ویکلی تصویر تازه‌ای از فصل سوم سریال The Witcher منتشر کرد که گرالت و ینیفر را درکنار یکدیگر نشان می‌دهد.

رسانه Entertainment Weekly تصویر جدیدی از فصل سوم سریال The Witcher (ویچر) شبکه نتفلیکس منتشر کرد که گرالت و یِنیفر را پس از مدتی دوری درکنار یکدیگر نشان می‌دهد. این فصل براساس دومین رمان مجموعه به اسم The Time of Contempt (موعد تحقیر) ساخته می‌شود و وفاداری بیشتری به منبع اقتباس خواهد داشت. بخش اول فصل ۳ سریال ویچر در تاریخ ۸ تیر (۲۹ ژوئن) و بخش دوم در تاریخ ۵ مرداد (۲۷ ژوئن) پخش خواهد شد.

گرالت و ینیفر در کنار یکدیگر در فصل سوم سریال The Witcher

هنری کویل نقش گرالت از ریویا، فریا آلن نقش سیری، آنیا چالاترا نقش یِنیفر، می‌آنا بورینگ نقش تیسِیا، جوئی بیتی نقش جسکیر، تام کنتون نقش فیلاوندرل، ایمون فرن نقش کاهیر، میمی نودوینی نقش فرینجیلا، آنا شافر نقش تریس مریگولد، رویس پیرسون نقش ایسترد، ویلسون رجو-پوجالته نقش دارا، ماهش جادو نقش ویلگه‌فورتز، میسیا سیمسون نقش فرانچسکا و کیم بودنیا نقش وزمیر را در فصل سوم سریال فانتزی درام The Witcher بازی می‌کنند.

در خلاصه داستان فصل ۳ سریال The Witcher می‌خوانیم: «درحالی‌که پادشاهان، جادوگران و هیولاها برای دستگیری سیری با یکدیگر رقابت می‌کنند، گرالت تصمیم به حفاظت از خانواده دربرابر کسانی می‌گیرد که تهدیدی برای نابودی آن به‌شمار می‌آیند. ینیفر که مسئولیت خطیر آموزش سحر و جادو به سیری را برعهده دارد، آن‌ها را به قلعه امن آرتوزا هدایت می‌کند؛ جایی که آن‌ها امیدوارند تا اطلاعات بیشتری از قدرت‌های کشف‌نشده‌ی این دختر به‌دست بیاورند. درعوض آن‌ها خود را در میان فساد سیاسی، جادوی سیاه و خیانت می‌یابند و باید دربرابر آن‌ها مقاومت کنند».

سریال The Witcher با اقتباس از کتاب‌های فانتزی پُرفروشی با همین نام، نوشته‌ی آندری ساپکوفسکی ساخته می‌شود که به روایت داستانی حماسی از سرنوشت و خانواده می‌پردازد. در این مجموعه یک شکارچی هیولای تنها با نام گرالت از ریویا در تلاش است تا جایگاه خود را در دنیایی پیدا کند که مردم آن، در اکثر مواقع شرارت بیشتری نسبت به حیوانات از خود نشان می‌دهند. بااین‌حال، وقتی دست تقدیر گرالت را به سمت جادوگری قدرتمند و یک شاهدخت جوان با رازی خطرناک سوق می‌دهد، این سه باید درکنار یکدیگر در قاره‌ای بی‌ثبات گلیم‌شان را از آب بیرون بکشند.

لیام همسورث، بازیگر مجموعه فیلم‌های The Hunger Games (بازی‌های گرسنگی) پس از فصل سوم سریال The Witcher جای هنری کویل را می‌گیرد و ردای گرالت از ریویا را در فصل ۴ برتن می‌کند. لورن اشمیت هیسریچ به‌عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی و شورانر سریال The Witcher فعالیت دارد. تومک باگینسکی و جارک ساگو از شرکت پلاتج ایمیج، جیسون براون و شان دنیل از شرکت Sean Daniel نیز از دیگر تهیه‌کنندگان اجرایی سریال هستند.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده