نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۷

نمایش نسخه‌های مختلف اسپایدرمن در پوسترهای جدید انیمیشن مرد عنکبوتی ۲

شرکت سونی پیکچرز پوسترهای آیمکس و دالبی سینما انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را منتشر کرد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت سونی پیکچرز با آغاز فروش بلیت‌های انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی) پوسترهای جدیدی از آن را منتشر کرده است. یک کلیپ کوتاه از این انیمیشن ابرقهرمانی نیز پخش شد که مایلز مورالز را در حال فرار نشان می‌دهد. انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی در تاریخ ۱۲ خرداد (۲ ژوئن) روی پرده سینما خواهد رفت.

دانلود از آپارات

شامیک مور در نقش مایلز مورالز، هیلی استاینفلد در نقش گوئن استیسی، جیک جانسون در نقش پیتر بی. پارکر، ایسا رای در نقش اسپایدر-وومن، دنیل کالویا در نقش اسپایدر-پانک، کاران سونی در نقش اسپایدرمن ایندیا، اسکار آیزاک در نقش اسپایدرمن ۲۰۹۹، جیسون شوارتزمن در نقش اسپات، برایان تایری هنری در نقش جفرسون دیویس، لونا لورین ولز در نقش ریو مورالز، گرتا لی در نقش لیلا، اندی سمبرگ، ریچل درچ، جورما تاکونی و شیا ویگهام از ازجمله صداپیشه‌هایی به‌شمار می‌آیند که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse می‌خوانیم: «مایلز مورالز برای فصل بعدی حماسه Spider-Verse باز می‌گردد و پس از دیدار دوباره با گوئن استیسی، اسپایدرمن خیرخواه منطقه بروکلین به درون جهان‌های موازی پرتاب می‌شود؛ جایی‌که یک تیم از تبار عنکبوتی‌ها تلاش دارند تا از عالم هستی محافظت کنند. اما زمانی‌که قهرمانان درباره نحوه مقابله با تهدید تازه به اختلاف می‌خورند، مایلز مورالز خود را در مقابل دیگر عنکبوتی‌ها می‌بیند و باید معنای قهرمان بودن را دوباره تعریف کند تا بتواند افراد نزدیک به خود را نجات دهد».

خواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی. تامپسون سکان هدایت انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را در دست داشتند و فیل لرد، کریس میلر و دیوید کالاهام فیلم‌نامه آن را قلم زدند. کریس میلر، ایمی پاسکال، فیل لرد، آوی آراد و کریستینا استینبرگ به‌همراه آلونزو رووالکابا وظیفه تهیه‌کنندگی انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی را برعهده دارند و پیتر رمزی، کارگردان انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse و آدیتیا سود به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی آن فعالیت می‌کنند.


منبع BleedingCool
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده