نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۰

ماجراجویی آب و آتش در پوستر جدید انیمیشن Elemental پیکسار و دیزنی

والت دیزنی و پیکسار پوستر جدیدی از انیمیشن Elemental را منتشر کرده‌اند که در آن شاهد ماجراجویی شخصیت‌ها در شهر عناصر هستیم.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر جدیدی از انیمیشن Elemental منتشر شده است. والت دیزنی و پیکسار پوستر جدیدی از انیمیشن المنتال به اشتراک گذاشته‌اند که در آن شاهد نمایش ماجراجویی شخصیت‌ها در شهر المنت هستیم که در مرکز آن امبر و وید قرار دارد و همچنین به عناصر دیگر این شهر مثل خاک و هوا هم اشاره شده است. در ادامه می‌توانید پوستر جدید انیمیشن Elemental را مشاهده کنید:

نمایش شهر المنت در پوستر جدید انیمیشن Elemental پیکسار و دیزنی

پیتر سون، کارگردان انیمیشن The Good Dinosaur، وظیفه کارگردانی انیمیشن Elemental را بر عهده دارد و دنیس ریم نیز به‌عنوان تهیه‌کننده در این انیمیشن اورجینال حضور خواهد داشت. جان هوبرگ، کت لایکل و برندا شه وظیفه نوشتن انیمیشن المنتال را بر عهده داشته‌اند. انیمیشن Elemental داستان و ماجراجویی یک زوج غیر عادی به‌نام امبر و وید را دنبال می‌کند که در حال زندگی در شهری هستند که ساکنان آن از آتش، آب، خاک و هوا تشکیل شده است.

این زوج که از یک زن جوان آتشین و مردی به شکل آب و بسیار آرام است، در شرف کشف یک نکته اساسی هستند و آن هم این است که آن‌ها واقعا چقدر دارای نقاط مشترک هستند. انیمیشن Elemental با الهام از دوران کودکی پیتر سون در شهر نیویورک در دست ساخت است. مامودو آتی صداپیشگی شخصیت وید و لیا لوئیس صداپیشگی شخصیت امبر را در انیمیشن Elemental بر عهده دارند. رونی دل کارمن، شیلا اومی، وندی مک‌لندن کاوی، کاترین اوهارا، جو پرا و میسون ورتیمر دیگر صداپیشگان انیمیشن جدید پیکسار هستند. 

انیمیشن Elemental برای اکران در تاریخ ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد) که مصادف با هفته روز پدر است، برنامه‌ریزی شده است. انیمیشن المنتال همچنین قرار است در بخش خارج از رقابت جشنواره فیلم کن امسال برای اولین‌بار نمایش داده شود. 


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده