نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۸

نمایش پسر طلایی در اولین پوستر سریال جدید The Boys

آمازون اولین پوستر رسمی سریال Gen V را که اسپین‌آف سریال The Boys است منتشر کرد که در آن شاهد یکی از شخصیت‌های اصلی سریال هستیم.

آمازون درکنار ساخت فصل چهارم سریال The Boys، در حال ساخت اسپین‌آفی براساس سریال پسران نیز است. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر این سریال منتشر شده است. آمازون به‌تازگی اولین پوستر سریال Gen V را منتشر کرده است که در آن شاهد حضور شخصیت گلدن بوی هستیم. نقش پسر طلایی بر عهده پاتریک شوارتزنگر است و در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پسر طلایی در اولین پوستر سریال Gen V

پاتریک شوارتزنگر، لیز برادوی، جز سینکلر، چنس پردومو، شلی کان، مدی فیلیپس، لاندن تور، درک لوه، آسا جرمن، سین پاتریک توماس و مارکو پیگوسی، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Gen V حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. اریک کریپک، ایوان گلدبرگ، سث روگن و جیمز ویور که به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در سریال پسران حضور دارند، به‌همراه نیل اچ. موریتز و پاون شتی، به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی در اسپین‌آف سریال The Boys نیز نقش دا‌شته‌اند. 

اتفاقات سریال Gen V در کالجی جریان دارد که توسط Vought International ایجاد شده و دانشجویان با قدرت‌های ابرقهرمانی مشغول تحصیل در آن هستند. این سریال قرار است دارای محتوای بزرگسالانه و با درجه سنی R باشد که قرار است زندگی این دانشجویان را بررسی کند و به آن بپردازد و همچنین این ابرانسان‌ها قرار است توانایی‌های جسمانی، ذهنی و اخلاقی خود را به اثبات برسانند تا رسما وارد دنیای ابرقهرمانان شوند.

اسپین‌آف سریال The Boys به ترکیبی از رمان‌های Hunger Games و آثار دانشجویی و دانشگاهی توصیف شده است که لحن طنز سریال پسران نیز در آن حفظ خواهد شد. انتظار می‌رود سریال Gen V در طول سال ۲۰۲۳ از شبکه آمازون پخش شود، اما طرفداران سریال The Boys برای فصل چهارم این سریال احتمالا تا سال ۲۰۲۴ باید صبر کنند. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده