نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۹

پخش فیلم جدید کارگردان Don't Look Up با بازی رابرت پتینسون از نتفلیکس

نتفلیکس حقوق ساخت فیلم جدید آدام مک‌کی، کارگردان فیلم Don't Look Up با بازی رابرت داونی جونیور، رابرت پتینسون و ایمی آدامز را خریداری کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، خانه فیلم بعدی آدام مک‌کی، کارگردان آثاری چون فیلم Anchorman، فیلم Step Brothers، فیلم The Other Guys، فیلم The Big Short، فیلم Vice و فیلم Don't Look Up مشخص شده است. پس از چند هفته مذاکره با استودیوها و شبکه‌های مختلف سرانجام شبکه نتفلیکس حقوق پخش فیلم Average Height, Average Build را خریداری کرد تا این فیلم تبدیل به دومین همکاری مک‌کی با نتفلیکس پس از فیلم Don't Look Up تبدیل شود.

آدام مک‌کی، کارگردان فیلم Vice

فیلم Average Height, Average Build داستان یک قاتل زنجیره‌ای را روایت می‌کند که پس از ورود به سیاست می‌خواهد قوانین و مقررات را به نفع قاتل‌ها تغییر دهد. مک‌کی پیش از این در فیلم The Big Short به سراغ موضوع بحران اقتصادی و در فیلم Don't Look Up به سراغ گرمایش زمین رفته بود و حالا در فیلم Average Height, Average Build به موضوع جنایت و فساد بپردازد و روی آن تمرکز کند. در این فیلم قرار است شاهد نقش‌آفرینی بازیگرانی چون رابرت داونی جونیور، رابرت پتینسون، ایمی آدامز، فارست ویتاکر و دانیل ددوایلر باشیم.

آدام مکی وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Average Height, Average Build را بر عهده دارد و امیدوار است در اواخر تابستان این فیلم را در بوستون جلوی دوربین ببرد. همچنین باتوجه‌به فیلمنامه فیلم انتظار می‌رود بازیگران بیشتری به‌زودی به این پروژه اضافه شوند. همچنین تاد بانهازل که پیش از این با مکی در سریال Winning Time شبکه HBO همکاری کرده بود، به‌عنوان فیلمبردار فیلم Average Height, Average Build قرار است دوباره با او همکاری کند.

فیلم Don't Look Up با بازی لئوناردو دیکاپریو، جنیفر لارنس، مریل استریپ، کیت بلانشت و تیموتی شالامی در سال ۲۰۲۱ از شبکه نتفلیکس پخش شد و در ماه اول پخش خود بیش از ۳۵۹.۷۹ میلیون ساعت توسط بینندگان نتفلیکس تماشا شد و توانست نامزد دریافت ۴ جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم سال و بهترین فیلمنامه اورجینال شود.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده