نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۵۰

پیوستن مت دیمون و امیلی بلانت به فیلم کمدی جدید جان کرازینسکی و رایان رینولدز

به‌تازگی حضور بازیگران بیشتری مثل مت دیمون و امیلی بلانت در فیلم IF به کارگردانی جان کرازینسکی تایید و اعلام شده است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از فیلم IF منتشر شده است. در جریان سینماکان امسال در پنل پارامونت پیکچرز شاهد انتشار جزئیات جدیدی از این فیلم کمدی بودیم. جان کرازینسکی در این پنل تایید کرد که فیلم IF را با الهام از آثاری چون فیلم ET و فیلم Willy Wonka and the Chocolate Factory ساخته شده است و او هفت سال این ایده را براساس مفهوم دوستان خیالی در دوران خیالی و بازی کردن با آن‌ها در ذهن خود داشته است.

تصاویر زیادی از این فیلم کمدی منتشر نشده است؛ چرا که کرازینسکی همچنان در میانه کار روی نسخه کارگردان فیلم است و بدین ترتیب بیشتر تصاویری که در پشت صحنه نمایش داده شد، از پشت صحنه ساخت فیلم بوده است. همچنین فهرست صداپیشگان فیلم IF منتشر شده است که براساس آن، مت دیمون، امیلی بلانت، جان استوارت، سم راکول، مایا رودولف، سباستین مانسیکالو، کریستوفر ملونی، آکوافینا و ریچارد جنکینز از جمله صداپیشگان این فیلم کمدی هستند. 

امیلی بلانت با پلیور قرمز و سفید رنگ

رایان رینولدز، جان کرازینسکی، کایلی فلمینگ، استیو کارل، فیبی والر بریج، فیونا شاو، آلن کیم، بابی موینیهان و لوئیس گوست جونیور، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم If حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. علاوه‌بر بازی، کرازینسکی وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم IF را نیز بر عهده دارد. جان کرازینسکی پیش از این هر دو قسمت فیلم A Quiet Place را کارگردانی کرده بود و در سومین تجربه کارگردانی خود به سراغ یک فیلم کمدی رفته است.

فیلم IF قرار است در تاریخ ۲۴ می ۲۰۲۴ (۴ خرداد ۱۴۰۳) روی پرده‌های سینما برود. کرازینسکی در ادامه گفت که داستان فیلم روی دختری جوانی با بازی کایلی فلمینگ است که می‌داند در حال پشت سر گذاشتن یک تجربه پر دردسر است و پس از آن شروع به مشاهده دوستان خیالی همه افراد می‌کند که پس از بزرگ شدن دوستان واقعی خود رها شده‌اند. این فیلم می‌خواهد نشان دهد که این دختر با این قدرت چه کاری می‌تواند انجام دهد. 


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده