نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰

اعلام تاریخ اکران انیمیشن Transformers | حضور کریس همسورث و اسکارلت جوهانسون

پارامونت پیکچرز از نام و تاریخ اکران انیمیشن Transformers پرده برداشته و فهرست صداپیشگان این انیمیشن را منتشر کرده است که در آن شاهد نام‌های بزرگی هستیم.

پارامونت پیکچرز در همکاری با eOne و هاسبرو در حال ساخت یک انیمیشن سینمایی براساس مجموعه تبدیل شوندگان است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از این انیمیشن منتشر شده است. پارامونت اعلام کرد که انیمیشن Transformers قرار است با نام Transformers One روی پرده‌های سینما برود و این انیمیشن پیش درآمد برای اکران در تاریخ ۱۹ ژوئیه ۲۰۲۴ (۲۹ تیر ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. استیون اسپیلبرگ به‌عنوان تهیه‌کننده در انیمیشن تبدیل شوندگان اول حضور دارد.

جاش کولی، کارگردان انیمیشن Toy Story 4 که برای آن جایزه اسکار بهترین انیمیشن را دریافت کرده، وظیفه کارگردانی انیمیشن Transformers One را بر عهده دارد و وظیفه نوشتن فیلمنامه این انیمیشن بر عهده اندرو بارر و گابریل فراری که سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Ant-Man and the Wasp را در کارنامه خود داشته‌اند، است. همچنین کریس همسورث، برایان تایری هنری، اسکارلت جوهانسون، کیگان مایکل کی، جان هم و لارنس فیشبرن صداپیشگی شخصیت‌های انیمیشن Transformers را بر عهده گرفته‌اند.

حضور کریس همسورث، برایان تایری هنری، اسکارلت جوهانسون، لارنس فیشبرن، جان هم و کیگان مایکل کی در انیمیشن Transformers One

انیمیشن Transformers One داستان اپتیموس پرایم جوان به صداپیشگی کریس همسورث و مگاترون جوان به صداپیشگی برایان تایری هنری را دنبال می‌کند که از برادری به دشمنان قسم خورده یکدیگر تبدیل شده‌اند و تمرکز فیلم روی روابط این دو شخصیت خواهد بود. اسکارلت جوهانسون صداپیشگی الیتا و کیگان مایکل کی صداپیشگی بامبل بی را در این انیمیشن بر عهده دارند. جان هم نیز صداپیشگی سنتینل پرایم و لارنس فیشبرن صداپیشگی Alpha Trion را در انیمیشن Transformers بر عهده خواهند داشت.

فیلم Transformers: Rise of the Beasts، فیلم بعدی مجموعه تبدیل شوندگان است که فیلم Transformers 7 برای اکران در تاریخ ۹ ژوئن (۱۹ خرداد) برنامه‌ریزی شده است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده