نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۵۹

حضور لئوناردو دیکاپریو و رابرت دنیرو در تصاویر جدید فیلم Killers of the Flower Moon

پارامونت پیکچرز به‌تازگی تصاویر جدیدی از فیلم Killers of the Flower Moon منتشر کرده است که در آن شاهد حضور لئوناردو دیکاپریو و رابرت دنیرو هستیم.

فیلم Killers of the Flower Moon قرار است در بخش خارج از رقابت جشنواره فیلم کن امسال برای اولین‌بار نمایش داده شود و حالا در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از این فیلم موردانتظار منتشر شده است. پارامونت پیکچرز به‌تازگی سه تصویر جدید از فیلم قاتلان ماه کامل منتشر کرده است که در بخشی از تصاویر شاهد حضور لئوناردو دیکاپریو به‌همراه رابرت دنیرو و لیلی گلداستون هستیم و در تصویر دیگر مارتین اسکورسیزی درکنار لیلی گلداستون در داخل کلیسا دیده می‌شود. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

لئوناردو دیکاپریو و رابرت دنیرو در فیلم Killers of the Flower Moon

لئوناردو دیکاپریو و لیلی گلداستون در فیلم Killers of the Flower Moon

مارتین اسکورسیزی و لیلی گلداستون در داخل کلیسا در فیلم Killers of the Flower Moon

فیلم Killers of the Flower Moon براساس کتابی به‌همین نام اثر دیوید گرن ساخته می‌شود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، اما فیلمنامه فیلم نسبت به منبع اقتباسش با تغییراتی از جمله نقش لئوناردو دی‌کاپریو مواجه شده است. اتفاقات این فیلم در دهه ۲۰ میلادی در اکلاهما جریان خواهد داشت. اریک راث، نویسنده فیلم‌هایی چون فیلم Forrest Gump و فیلم The Curious Case of Benjamin Button، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم جدید اسکورسیزی را بر عهده داشته است.

لئوناردو دی کاپریو، رابرت دنیرو، جسی پلمونز، لیلی گلداستون، ویلیام بلو، لوئیس کانسلمی، جیسون ایسبل، استرگیل سیمپسون، تانتو کاردینال، کارا جید مایرز، جانا کالینز، جیلیان دیون، تاتانکا مینز، مایکل ابوت جونیور، پت هیلی، اسکات شپرد و گری باسارابا، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Killers of the Flower Moon حضور دارند. مارتین اسکورسیزی وظیفه کارگردانی فیلم Killers of the Flower Moon را بر عهده دارد.

اکران محدود فیلم قاتلان ماه کامل در تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر) آغاز خواهد شد و در ادامه اکران گسترده فیلم Killers of the Flower Moon برای تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) برنامه‌ریزی شده است و این فیلم در زمان نامشخصی از اپل تی‌وی پلاس پخش خواهد شد.


منبع Worldofreel
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده