نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۲

بازگشت گرالت، سیری و ینیفر در اولین پوستر فصل سوم سریال ویچر

شبکه نتفلیکس امروز اولین پوستر فصل سوم سریال The Witcher را منتشر کرد و در ادامه از اعلام خبری بزرگ در روز فردا خبر داد.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر رسمی فصل سوم سریال The Witcher منتشر شده است. شبکه نتفلیکس امروز اولین پوستر رسمی فصل سوم سریال ویچر را منتشر کرد که در آن شاهد در آغوش گرفتن سیری با بازی فریا آلن توسط گرالت با بازی هنری کویل و ینیفر با بازی آنیا چالوترا هستیم. همچنین نتفلیکس اعلام کرد که فردا اخبار بیشتری از فصل سوم سریال The Witcher منتشر خواهد شد که انتظار می‌رود اولین تریلر یا تاریخ پخش این سریال منتشر شود، اما پیش از آن می‌توانید اولین پوستر فصل سوم سریال ویچر را مشاهده کنید:

اولین پوستر فصل سوم سریال The Witcher

هنری کویل در نقش گرالت، فریا آلن در نقش سیری، آنیا چالوترا در نقش ینیفر، کیم بودنیا در نقش وزمیر، جوئی بیتی، می‌آنا بورینگ، تام کانتون، جرمی کرافورد، ایمون فارن، ماهش جادو، ترنس مینارد، لارس میکلسن، میمی ام خایسا، رویس پیرسون، ویلسون ام‌بومیو، آنا شاهر، تریسا ویلسون رید، کسی کلیر، مسیا سیمسون، گراهام مک‌تاویش، بارت ادواردز، سیمون کالوو، لیز کار، اد برچ، رابی امل، منگر ژانگ، هیو اسکینر و کریستل الوین، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال The Witcher حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مانند دو فصل اول، وظیفه ساخت فصل سوم سریال ویچر نیز بر عهده لورن اشمیت هیسریش بوده است که انتظار می‌رود مانند دو فصل گذشته، فصل سوم این سریال نیز در ۸ قسمت تولید شده باشد. فصل سوم سریال The Witcher قرار است در تابستان امسال از شبکه نتفلیکس پخش شود. همچنین هنری کویل، بازیگر نقش گرالت پس از فصل سوم سریال ویچر این سریال را ترک خواهد کرد و لیام همسورث جایگزین او خواهد شد. سریال The Witcher برای فصل چهارم نیز تمدید شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده