نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۶

تولید انیمیشن با اقتباس از مجموعه بازی‌های برجسته پلی استیشن

اسد قزلباش در مصاحبه با پادکست پلی استیشن از تولید انیمیشن‌هایی با اقتباس از مجموعه بازی‌های پلی استیشن خبر داد.

سونی موفقیت‌های زیادی را با تولید اقتباس‌هایی‌ از مجموعه بازی‌های پلی استیشن نظیر The Last of Us کسب کرده است، اما خود را به تولید آثار لایو-اکشن محدود نمی‌کند. اسد قزلباش، رئیس PlayStation Productions در مصاحبه با پادکست پلی استیشن اعلام کرد که تعداد کمی از ۱۰ پروژه در دست تولید آن‌ها را انیمیشن‌ها تشکیل می‌دهند.

نظر به اینکه شرکت سونی مالک Sony Pictures Animation، سازنده پرافتخار انیمیشن‌هایی نظیر Spider-Man Across the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی) و شرکت‌هایی چون Aniplex و Crunchyroll است، تولید انیمیشن‌هایی با اقتباس از مجموعه بازی‌های پلی استیشن چندان غافل‌گیرکننده نیست. البته جالب است که ببینیم نهایتا کدام یک از سری بازی‌های متعلق به سونی برای تولید یک انیمیشن مورد اقتباس قرار می‌گیرد.

تولید انیمیشن از مجموعه بازی‌های Gravity Rush عجیب به نظر می‌رسد. زیرا نسخه جدیدی از آن در دست تولید نیست و انیمه‌هایی از آن ساخته شده است. از آن سو مجموعه بازی Destiny مشتاق راه‌یابی به مدیوم‌های دیگر است. بنابراین تولید یک انیمیشن با اقتباس از آن خصوصا پس از موفقیت‌ انیمیشن Arcane (آرکین) دور از ذهن نخواهد بود.


منبع PushSquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده