نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۷

انتشار پوستر تازه فیلم پیش‌درآمد The Hunger Games

شرکت Lionsgate پوستر جدیدی از فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes را منتشر کرد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که پوستر جدیدی از فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes (بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها) شرکت Lionsgate منتشر شده است. این فیلم پیش‌درآمد با نقش‌آفرینی تام بلیث و ریچل زگلر در تاریخ ۲۶ آبان (۱۷ نوامبر) روی پرده‌ی سینما می‌رود.

پوستر فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

تام بلیث در نقش کوریولانوس اسنو، ریچل زگلر در نقش لوسی گری بیرد، جاش آندرس ریورا در نقش سجانوس پلینث، هانتر شیفر در نقش تایگریس اسنو، جیسون شوارتزمن در نقش لوکرتیوس فلیکرمن، پیتر دینکلیج در نقش کاسکا هایباتم، وایولا دیویس در نقش دکتر ولومنیا گول، بورن گورمن در نقش فرمانده هاف، فیونولا فلانگان در نقش مادربزرگ کوریولانوس اسنو، ایزوبل جسپر جونز در نقش میفر لیپ، داکوتا شاپیرو در نقش بیلی تاپه، وان ریلی در نقش ماد ایوری و جورج سامنر در نقش اسپراس، در فیلم پیش‌درآمد The Hunger Games نقش‌آفرینی می‌کنند.

در خلاصه‌ی داستان فیلم پیش‌درآمد بازی‌های گرسنگی می‌خوانیم: «کوریولانوس اسنو سال‌ها قبل از اینکه به رئیس جمهور مستبد پانم تبدیل شود، آخرین امید خاندان روبه افول خود به‌حساب می‌آمد؛ خاندانی که زمانی سرافراز بود، اما پس از جنگ اعتبارش را از دست داد. اسنو جوان با فرا رسیدن ۱۰امین دوره از بازی‌های سالانه‌ی گرسنگی و پس از انتخاب به‌عنوان مربی لوسی گری بیرد، دختری از منطقه فقیرنشین ۱۲ نگران و مضطرب می‌شود. اما پس از اینکه لوسی گری تمام توجه پانم را با آوازی جسورانه جلب می‌کند، اسنو فکر می‌کند که شاید بتواند نتیجه را به نفع خود تغییر دهد».

فرانسیس لارنس، کارگردان ۳ قسمت از فیلم‌های The Hunger Games دوباره سکان هدایت اقتباس سینمایی تازه را در دست داشت و درکنار نینا جیکوبسون و برد سیمپسن به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی آن فعالیت کرد. آخرین پیش‌نویس فیلم‌نامه فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes را مایکل لسلی به رشته‌ی تحریر درآورد و مردیث ویک و اسکات اوبراین به نمایندگی از شرکت لاینزگیت بر پروژه نظارت داشتند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده