نویسنده: مهدی اسدی
// یکشنبه, ۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۵

اولین تصاویر از ظاهر هارلی کویین با بازی لیدی گاگا در فیلم Joker 2

تصاویری که از پشت صحنه فیلم‌برداری فیلم Joker: Folie à Deux منتشر شده است که در آن لیدی گاگا را با لباس و ظاهر کامل هارلی کویین می‌توان مشاهده کرد.

دنباله فیلم Joker با بازی واکین فینیکس و لیدی گاگا قرار است در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۲۴ (۱۳ مهر ۱۴۰۳) در سینما اکران شود. فیلم Joker: Folie à Deux که مجدداً توسط تاد فیلیپس کارگردانی می‌شود، بازگشت واکین فینیکس، بازیگر شخصیت جوکر را در این نقش به تصویر می‌کشد که برای قسمت اول این فیلم جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را به‌دست آورد. فینیکس در این فیلم درکنار لیدی گاکا، بازیگر و خواننده برنده جوایز متعدد گرمی قرار می‌گیرد که نقش هارلی کویین، ضدقهرمان کمیک‌های دی سی را برعهده دارد.

حالا تصاویری از پشت صحنه فیلم‌برداری Joker: Folie à Deux منتشر شده است که لیدی گاکا را در لباس و ظاهر کامل هارلی کویین به تصویر می‌کشد. لیدی گاگا در این فیلم ظاهر تازه‌ای از روان شناس روان پریش تیمارستان آرکهام را به خود گرفته که واکنش‌های مختلفی از سوی مخاطبان را به‌دنبال داشته است.

فیلم Joker که با واکنش‌های متفاوتی در زمان اکران مواجه شد، با فروش بیش از یک میلیارد دلاری خود به پرفروش‌ترین فیلم رده سنی بزرگسال تاریخ تبدیل شد و جوایز متعدد اسکار، گلدن گلوب و غیره را برای سازندگان آن به ارمغان آورد.

در ادامه می‌توانید نظرات خود را در اینباره با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.


منبع comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده