نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۳

اعلام تاریخ انتشار انیمه سینمایی Spy x Family تا تایید ماه پخش فصل دوم

استودیو توهو و ویت استودیو ماه پخش فصل دوم انیمه Spy x Family را اعلام کرد. همچنین تاریخ پخش انیمه سینمایی جاسوس x خانواده را اعلام کرده‌اند.

آذر گذشته بود که انیمه Spy x Family رسما برای فصل دوم تمدید شد. همچنین یک انیمه بلند براساس آن تایید و معرفی شد و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان بازگشت انیمه جاسوس × خانواده تایید و اعلام شده است. استودیو توهو با انتشار یک پوستر اعلام کرد که انیمه Spy x Family قرار است CODE WHITE نام داشته باشد و انیمه Spy x Family – CODE: WHITE قرار است در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ (۱ دی ۱۴۰۲) منتشر شود. 

ویت استودیو و CloverWorks وظیفه تولید انیمه جاسوس x خانواده: کد سفید را بر عهده دارند و تاتسویا اندو، خالق آن به‌عنوان مدیر اجرایی در این انیمه نقش داشته است. همچنین توهو اعلام کرد که پخش فصل دوم انیمه Spy x Family از ماه اکتبر ۲۰۲۳ (مهر یا آبان ۱۴۰۲) آغاز خواهد شد، اما زمان دقیق‌تری اعلام نشده است. در هر حال طرفداران انیمه جاسوس x خانواده قرار است پاییز هیجان انگیزی را سپری کنند. در ادامه می‌توانید شاهد اولین پوستر انیمه Spy x Family – CODE: WHITE باشید:

اولین پوستر انیمه Spy x Family – CODE: WHITE

فصل اول انیمه Spy × Family در ۲۵ قسمت تولید شده است که بخش اول در ۱۲ قسمت تولید و پخش شد و بخش دوم دارای ۱۳ قسمت است. انیمه جاسوس x خانواده با همکاری ویت استودیو و CloverWorks تولید می‌شود. کازوهیرو فوروهاشی، کارگردان انیمه Dororo و انیمه Mobile Suit Gundam Unicorn وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه انیمه Spy × Family را بر عهده دارد. انیمه جاسوس x خانواده اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر تاتسویا اندو است که پخش آن از سال ۲۰۱۹ آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

تا به امروز ۱۰ قسمت از مانگا Spy × Family نوشته و منتشر شده است. انیمه Spy × Family داستان مامور مخفی به‌نام لوید فورجر با لقب مامور گرگ و میش را دنبال می‌کند که یک عملیات خطرناک در کشور دشمن برای جلوگیری از یک جنگ بزرگ دریافت می‌کند که در آن باید با تشکیل یک خانواده خیالی به یک مدرسه نفوذ کند تا بتواند با فرد مدنظر سازمان ارتباط برقرار کند. همسر خانواده به‌نام یور فورجر یک آدمکش حرفه‌ای و دختر خانواده به‌نام آنیا فورجر دارای قدرت‌های تلپاتی است.


منبع AnimeCorner
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده