نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۳

جاستین رویلند، خالق ریک و مورتی از اتهامات تبرئه شد

جاستین رویلند، خالق انیمیشن ریک و مورتی از اتهاماتی که مدتی پیش به او وارد شده بود، تبرئه شد و او به این موضوع واکنش نشان داده است.

مدتی پیش بود که اتهامات جدی خشونت خانگی بر علیه جاستین رویلند، خالق انیمیشن ریک و مورتی مطرح شد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، او تبرئه شده است. ورایتی گزارش داد که دادستانی شهر اورنج کانتی رسما جاستین رویلند را از اتهامات مطرح شده تبرئه کرده است و بدین ترتیب تمامی اتهاماتی که بر علیه او مطرح شده بود، اکنون برداشته شده است. جاستین رویلند در سال ۲۰۲۰ به‌خاطر اتهامات خشونت خانگی بی‌گناه اعلام شده بود، اما مدتی پیش پرونده او دوباره باز شد و گفته می‌شد او نیاز دارد تا در یک جلسه حضور پیدا کند.

جاستین رویلند در توییتر شخصی خود به این خبر واکنش نشان داد و نوشت: «همیشه می‌دانستم این ادعاها غلط هستند. هرگز هیچ شکی نداشتم که این روز خواهد رسید. من سپاسگزارم که این پرونده رد شده است، اما همچنان بدنم از دروغ‌هایی که طی این پروسه در مورد من گزارش شدند، به لرزه می‌افتد. از همه بیشتر از این ناامید شدم که خیلی‌ها بدون اطلاع داشتن از حقایق، من را به سرعت قضاوت کردند؛ فقط براساس حرف فردی عصبی که می‌خواست پروسه‌ی [اثبات چنین ادعاهایی] را دور بزند و من را «کنسل» کند.

اینکه ممکن است حتی فقط مقداری در انجام این کار موفق شده باشد، شرم‌آور است. بااین‌حال اکنون که پرونده‌ی فضایی به پایان رسیده است، من مصمم به حرکت رو به جلو، تمرکز روی پروژه‌های خلاقانه‌ام و به‌دست آوردن مجدد اسم و اعتبارم هستم».

پس از اتهامات جاستین رویلند، شبکه ادالت سوییم از قطع همکاری با او در انیمیشن ریک و مورتی خبر داد و سپس شبکه هولو نیز با رویلند در انیمیشن Solar Opposites و انیمیشن Koala Man رسما قطع همکاری کرد که در حال حاضر مشخص نیست رفع اتهامات او باعث تغییر این موضوع خواهد شد یا این آثار بدون او ادامه خواهند داد. رویلند همچنین از استودیو Squanch Games، سازنده بازی High on Life استعفا داده است.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده