نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

فصل ۲ سریال The Last of Us تمام وقایع بازی دوم را پوشش نمی‌دهد

کریگ مازن و نیل دراکمن تأیید کردند که داستان بازی The Last of Us Part 2 در طول چند فصل روایت خواهد شد.

نخستین فصل سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) با پخش اپیزود ۹ تحت عنوان Look for the Light (به‌دنبال روشنایی) به پایان رسید و اکنون به‌وضوح همه نگاه‌ها به فصل دوم دوخته شده است که در ژانویه ۲۰۲۳ رسما چراغ سبز تولید دریافت کرد. با اینکه فصل اول سریال لست آو آس کل داستان نخستین بازی مجموعه را روایت کرد، اما در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که فصل دوم تمام وقایع نسخه دوم را پوشش نمی‌دهد.

کریگ مازن و نیل دراکمن، شورانرهای سریال The Last of Us اخیرا در گفت‌وگو با رسانه GQ تأیید کردند که داستان دومین بازی مجموعه در طول چندین فصل روایت می‌شود. زمانی‌که درباره پوشش کل وقایع بازی The Last of Us Part II در فصل دوم سؤال شد، کریگ مازن پاسخ داد: «نه، به‌هیچ‌وجه این‌طور نیست». نیل دراکمن، نویسنده و کارگردان هر دو بازی لست آو آس افزود: «[اقتباس تلویزیونی نسخه دوم مجموعه] بیش از یک فصل خواهد بود».

با اینکه درحال‌حاضر فرض می‌شود که ۲ فصل برای پوشش وقایع بازی The Last of Us 2 نیاز است، اما این موضوع رسما توسط نیل دراکمن و کریگ مازن مورد تأیید قرار نگرفت. کریگ مازن در این‌باره اظهار داشت: «شما کاملا متوجه شدید که نمی‌گوییم چند فصل برای این کار نیاز است، اما درواقع بیش از یک فصل خواهد بود».

نیل دراکمن ادامه داد که فصل دوم درست مانند فصل اول تغییراتی خواهد داشت و یک اقتباس صرف نخواهد بود: «تغییرات [فصل دوم] و روایت دوباره داستان در یک قالب دیگر از مواردی است که برای آن‌ها بسیار هیجان‌زده هستم. به نظرم این هیجان‌انگیز است؛ زیرا به شیوه جدیدی به همان احساساتی متمایل می‌شود که از بازی داشتید». هنوز زمان پخش فصل دوم سریال The Last of Us مشخص نیست و مراحل تولید آن نیز آغاز نشده است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده