نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

انتشار تصاویر مجسمه‌ها و پوسترهای فیلم Transformers: Rise of the Beasts

تصاویر و پوسترهای جدیدی از کاراکترهای فیلم اکشن علمی-تخیلی Transformers: Rise of the Beasts منتشر شد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که تصاویر و پوسترهای جدیدی از فیلم Transformers: Rise of the Beasts (تبدیل‌شوندگان: ظهور جانوران) شرکت پارامونت پیکچرز منتشر شده است. یکی از این پوسترها به نمایش کاراکتر میراژ، آتوبات جاسوس می‌پردازد و دو پوستر دیگر آپتیموس پرایم و آپتیموس پریمال را به نمایش می‌گذارند که به‌ترتیب اتوبات‌ها و ماکسیمال‌ها را رهبری می‌کنند. علاوه‌براین اخیرا دو مجسمه کاراکترهای فیلم در نمایشگاه SXSW شهر آستین ایالت تگزاس به نمایش درآمد که شما می‌توانید تصاویری از آن‌ها را در ادامه مشاهده کنید.

فیلم Transformers: Rise of the Beasts به‌عنوان هفتمین فیلم لایو-اکشن تبدیل‌شوندگان با تأثیرپذیری فراوان از مجموعه تلویزیونی Beast Wars (نبردهای جانوران) ساخته شده است و در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ (۹ ژوئن ۲۰۲۳) روی پرده‌ی نقره‌ای سینما خواهد رفت. وقایع این فیلم اکشن علمی-تخیلی در دهه ۱۹۹۰ اتفاق می‌افتد و حول محور پیوستن ماکسیمال‌ها، پریداکن‌ها و ترورکان‌ها به درگیری جنجال‌برانگیز بین آتوبات‌ها و دسپتیکان‌ها می‌چرخد.

استیون کیپل جونیور، کارگردان فیلم Creed II (کرید ۲) سکان هدایت فیلم Transformers: Rise of the Beasts را در دست داشت و جوبی هارولد، نویسنده فیلم King Arthur: Legend of the Sword (شاه آرتور: افسانه شمشیر) فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورد. آنتونی راموس، دومینیک فیش‌بک، پیتر کالن، میشل یئو، پیت دیویدسون، ران پرلمن و پیتر دینکلیج ازجمله بازیگرانی به‌شمار می‌آیند که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده