نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۱

اشاره پدرو پاسکال به شروع احتمالی فیلم‌برداری فصل دوم سریال The Last of Us در سال ۲۰۲۳

پدرو پاسکال در گفت‌وگو با رسانه کولایدر به آغاز احتمالی فیلم‌برداری فصل دوم سریال The Last of Us در سال جاری میلادی اشاره کرده است.

پدرو پاسکال، بازیگر نقش جول در سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) اعلام کرد که احتمالا فیلم‌برداری فصل دوم این اقتباس تلویزیونی پسا-آخرالزمانی در سال جاری آغاز خواهد شد. این هنرپیشه در مصاحبه با رسانه Collidr در خصوص شروع فیلم‌برداری فصل ۲ سریال لست آو آس مورد سؤال قرار گرفت که در پاسخ گفت: «منظورتان [شروع فیلم‌برداری] در سال ۲۰۲۳ است؟ الان در چه فصلی قرار داریم؟ وارد بهار می‌شویم؟ بله؛ احتمال آن وجود دارد».

پخش فصل اول سریال The Last of Us در ماه ژانویه ۲۰۲۳ از شبکه اچ‌بی‌اُ در آمریکا و از شبکه Sky Atlantic در انگلستان آغاز شد و درحال‌حاضر رویدادهای نخستین بازی مجموعه را به نمایش می‌گذارد. تاکنون شاهد حضور شخصیت‌های بسیاری از بازی‌های لست آو آس در سریال بودیم و برخی از کاراکترها به‌طور خاص برای این اقتباس تلویزیونی خلق شده بودند. فصل دوم این سریال احتمالا به‌سراغ وقایع بازی The Last of Us Part 2 خواهد رفت.

پدرو پاسکال در نقش جول، بلا رمزی درنقش الی، آنا تورو در نقش تس، گابریل لونا در نقش تامی، روتینا وسلی در نقش ماریا، مرل دندریج در نقش مارلین، نیکو پارکر در نقش سارا، نیک آفرمن در نقش بیل، ماری بارتلت در نقش فرانک، استورم رید در نقش رایلی، لامار جانسون در نقش هنری، کیوان وودارد در نقش سم، ملانی لینسکی در نقش کتلین، جفری پیرس در نقش پری و گراهام گرین در نقش مارلون از بازیگرهای سریال The Last of Us به‌شمار می‌آیند.

در خلاصه داستان سریال The Last of Us شبکه HBO می‌خوانیم: «داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن نوین رخ می‌دهد. یک بازمانده‌ی سرسخت با نام جول برای خارج کردن الی، دختری ۱۴ ساله از یک منطقه‌ی قرنطینه‌ی آزاردهنده استخدام می‌شود. آنچه در وادی امر به یک کار ساده شباهت دارد، خیلی زود به سفری متأثرکننده و خشونت‌آمیز تبدیل می‌شود و آن‌ها باید سراسر ایالات متحده را زیر پا بگذارند و برای بقا تنها به یکدیگر تکیه کنند».


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده