نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۵

احتمال کارگردانی فیلم بتمن جدید توسط بن افلک

طبق شایعه جدید منتشر شده، جیمز گان در نظر دارد وظیفه کارگردانی فیلم The Brave and the Bold را به بن افلک بسپارد.

مدتی پیش بود که جیمز گان و پیتر سفران از چپتر اول دنیای سینمایی دی سی رونمایی کردند که فیلم The Brave and the Bold با تمرکز روی شخصیت بتمن و رابین بخشی از این مجموعه خواهند بود. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، احتمال دارد کارگردان این فیلم مشخص شده باشد. جیمز گان مدتی پیش تایید کرد که با بن افلک که قرار نیست برای نقش بتمن در این مجموعه بازگردد، برای کارگردانی یکی از پروژه‌های آینده دنیای دی سی مذاکره کرده است، اما اطلاعاتی از این فیلم در دسترس نبود.

حالا جف اسنایدر، اینسایدر شناخته شده دنیای سینما در توییتر فاش کرد که شایعاتی شنیده است مبنی‌براینکه فیلم The Brave and the Bold ممکن است توسط بن افلک کارگردانی شود که پیش از این برای فیلم Argo جایزه اسکار برده بود و اخیرا او فیلم Air را کارگردانی کرده است. گفته می‌شود که تمرکز افلک در ریبوت جدید فیلم بتمن فعلا تنها قرار است به‌عنوان کارگردان باشد و اطلاعات بیشتری فعلا در دسترس نیست. 

بن افلک در نقش بروس وین توسط آکوامن با بازی جیسون موموآ به دیوار چسابنده شده در فیلم Justice League

اگرچه اسنایدر به‌صورت کامل این شایعه را تایید نکرده است، اما تمرکز فیلم The Brave and the Bold قرار است روی یک داستان پدر و پسری باشد که در آن دیمین وین به‌عنوان رابین حضور خواهد داشت. در حال حاضر بازیگر یا نویسنده‌ای در این پروژه مانند بسیاری از پروژه‌های معرفی شده دی‌سی یونیورس حضور ندارد و در آینده باید منتظر اطلاعات بیشتری باشیم. در هر حال جیمز گان هنوز واکنش به این شایعه نداشته و آن را به شکل رسمی تایید یا تکذیب نکرده است. 

این در حالی است که بن افلک در ابتدا قرار بود فیلم Batman دنیای سینمایی دی‌سی را کارگردانی کند که در ادامه از پروژه جدا شد و درنهایت این فیلم به ریبوتی با بازی رابرت پتینسون تبدیل شد. فیلم Air به کارگردانی و با بازی بن افلک در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۳ (۱۶ فروردین ۱۴۰۲) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. همچنین فیلم Superman: Legacy قرار است در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۲) اکران شود، اولین فیلم چپتر دنیای دی‌سی خواهد بود که احتمال دارد جیمز گان وظیفه کارگردانی آن را بر عهده داشته باشد. 


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده