نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

اعلام تاریخ شروع پخش فصل سوم انیمه Demon Slayer با انتشار تریلر جدید

استودیو یوفوتیبل تاریخ شروع پخش فصل سوم انیمه Demon Slayer را که براساس آرک داستانی Swordsmith Village تولید شده است با انتشار یک تریلر اعلام کرد.

بهمن ۱۴۰۰ بود که استودیو انیمه‌سازی یوفوتیبل رسما اعلام کرد انیمه Demon Slayer برای فصل سوم در دست ساخت است. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش فصل جدید انیمه شیطان کش مشخص شده است. با اعلام استودیو یوفوتیبل پخش فصل سوم انیمه Demon Slayer که براساس آرک داستانی Swordsmith Village تولید شده است، از تاریخ ۹ آوریل ۲۰۲۳ (۲۰ فروردین ۱۴۰۲) آغاز خواهد شد.

پیش از شروع پخش فصل سوم انیمه شیطان کش نیز طرفداران در ژاپن می‌توانند شاهد پخش آرک داستانی Entertainment District در ژاپن طی ۱ تا ۸ آوریل (۱۲ تا ۱۹ فروردین) باشند. علاوه‌براین، تریلر جدیدی از فصل سوم انیمه Demon Slayer منتشر شده است که در آن شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات آرک داستانی Swordsmith Village هستیم و در ادامه می‌توانید تریلر جدید فصل سوم انیمه شیطان کش را ازطریق یوتیوب تماشا کنید و سپس شاهد پوستر جدید انیمه Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc باشید:

پوستر جدید آرک داستانی Swordsmith Village در فصل سوم انیمه Demon Slayer

اتفاقات فصل سوم انیمه Demon Slayer در بین چپترهای ۱۰۰ تا ۱۲۷ مانگا شیطان کش رخ خواهد داد که تانجیرو در حال سفر به روستایی از شمشیرسازان است تا تیغه‌اش را پس از یک نبرد سخت بازسازی کند. مانگا Demon Slayer توسط کویوهارو گوتوگه خلق و برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۶ پخش شد. این مانگا در سال ۲۰۲۰ به پایان رسید و تاکنون ۱۵۰ میلیون نسخه از مانگاهای شیطان کش به فروش رفته است.


منبع AnimeCorner
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده