نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

کاوش تصاویر اپیزود ۷ سریال The Last of Us در زندگی الی پیش از شیوع بیماری

شرکت برادران وارنر دیسکاوری تصاویر جدیدی از اپیزود هفتم سریال The Last of Us را منتشر کرد که گذشته الی را زیر ذره‌بین قرار می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت Warner Bros. Discovery شماری از تصاویر اپیزود هفتم فصل اول سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) را منتشر کرده است؛ تا طرفدارها بدانند که باید انتظار چه مواردی را داشته باشند. قسمت ۷ به بسته الحاقی Left Behind (رهاشده) نسخه اول بازی لست آو آس می‌پردازد و زندگی الی با نقش‌آفرینی بلا رمزی را پیش از آشفتگی جهان بر اثر شیوع بیماری به تصویر خواهد کشید.

برخی از تصاویر تازه الی و رایلی با هنرنمایی استورم رید را مشغول گشت‌وگذار در یک مرکز خرید متروکه نشان می‌دهند و تعدادی از آن‌ها اوضاع نابه‌سامان الی در مدرسه نظامی فدرا را به نمایش می‌گذارند. لیزا جانسون سکان هدایت اپیزود ۷ را در دست داشت و فیلم‌نامه‌ی آن را نیل دراکمن به رشته‌ی تحربر درآورده است. قسمت بعدی اقتباس تلویزیونی The Last of Us در تاریخ ۸ اسفند ۱۴۰۱ (۲۶ فوریه‌ی ۲۰۲۳) از شبکه HBO تقدیم بیننده‌ها خواهد شد.

پدرو پاسکال در نقش جول، بلا رمزی درنقش الی، آنا تورو در نقش تس، گابریل لونا در نقش تامی، روتینا وسلی در نقش ماریا، مرل دندریج در نقش مارلین، نیکو پارکر در نقش سارا، نیک آفرمن در نقش بیل، ماری بارتلت در نقش فرانک، استورم رید در نقش رایلی، لامار جانسون در نقش هنری، کیوان وودارد در نقش سم، ملانی لینسکی در نقش کتلین، جفری پیرس در نقش پری و گراهام گرین در نقش مارلون از بازیگرهای سریال The Last of Us به‌شمار می‌آیند.

در خلاصه داستان سریال The Last of Us شبکه HBO می‌خوانیم: «داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن نوین رخ می‌دهد. یک بازمانده‌ی سرسخت با نام جول برای خارج کردن الی، دختری ۱۴ ساله از یک منطقه‌ی قرنطینه‌ی آزاردهنده استخدام می‌شود. آنچه در وادی امر به یک کار ساده شباهت دارد، خیلی زود به سفری متأثرکننده و خشونت‌آمیز تبدیل می‌شود و آن‌ها باید سراسر ایالات متحده را زیر پا بگذارند و برای بقا تنها به یکدیگر تکیه کنند».


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده