نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

کاهش سرعت روند تولید و عقب افتادن زمان پخش سریال های مارول

گفته می‌شود که سرعت تولید و پخش سریال‌های آینده مارول و جنگ ستارگان در برنامه جدید دیزنی کاهش پیدا کرده است.

بسیاری از طرفداران دنیای سینمایی مارول با تعداد بالای سریال‌های فاز چهارم مشکل داشتند و به‌تازگی کوین فایگی، رئیس مارول استودیو نیز در مصاحبه اخیرش با EW با این موضوع موافقت کرده و وعده داده است که سریال‌های آینده MCU با سرعت کمتری پخش خواهند شد. حالا در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تغییراتی در تولید و عرضه محتواهای والت دیزنی در آینده در جریان است. هالیوودریپورتر می‌گوید دیزنی در نظر دارد تا سرعت کاهش تولید و محتوای مجموعه‌های محبوب خود را برای کسب ارزش و کیفیت بهتر از محتوایی که ارائه می‌کند، کاهش دهد.

یک منبع می‌گوید که در مارول و کل شرکت یک سطح سختگیری ایجاد خواهد شد. اعداد، هزینه‌ها و خروجی که مدنظر است در حال حاضر اهمیت زیادی دارند. این تاثیر قرار است بلافاصله در آثار آینده دنیای سینمایی مارول اجرا و احساس شود که کوین فایگی تابستان امسال تایید کرده بود که در سال ۲۰۲۳ سریال Secret Invasion، فصل دوم سریال لوکی، فصل دوم انیمیشن What If، سریال Ironheart، سریال اکو و سریال Agatha: Coven of Chaos از دیزنی پلاس پخش خواهند شد.

دین جارین درکنار دیگر مندلورها در فصل سوم سریال The Mandalorian

حالا براساس این گزارش به‌نظر می‌رسد که تنها اکنون فصل دوم سریال Loki و سریال Secret Invasion قرار است به‌صورت قطعی در طول سال ۲۰۲۳ از دیزنی پلاس پخش شوند و سریال Echo و سریال Ironheart اکنون بعید به‌نظر می‌رسند که در طول سال جاری میلادی شاهد پخش آن‌ها باشیم که بخشی از برنامه کنترل محتوا و افزایش زمان آن در دوران پس از تولید است. این موضوع می‌تواند روی سریال‌های سال ۲۰۲۴ و پس از آن نیز تاثیر بگذارد که سریال Daredevil: Born Again می‌تواند شامل آن باشد.

مهم‌تر از همه سریال احتمالی Nova اکنون ممکن است زمان بیشتری را برای تولید و پخش از دیزنی پلاس طی کند. در مورد سریال‌های جنگ ستارگان نیز قرار است سناریو مشابهی را شاهد باشیم، اما این تغییر برنامه قرار نیست به سرعت سریال‌های مارول رخ دهد و طبق برنامه فصل سوم سریال The Mandalorian، سریال Star Wars: Ahsoka و سریال Skeleton Crew در سال ۲۰۲۳ از دیزنی پلاس پخش خواهند شد و این موضوع روی تولید سریال The Acolyte و فصل دوم سریال Andor که برای سال ۲۰۲۴ در نظر گرفته‌ شده‌اند نیز تاثیر نخواهد گذاشت.

والت دیزنی همچنین تصمیم دارد تا پنجره اکران انیمیشن‌های سینمایی خود را افزایش دهد که این موضوع با انیمیشن Elemental و انیمیشن Wish در سال ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد تا این موضوع تاثیر بیشتری برای بازگشت خانواده‌ها به سینما برای تماشا انیمیشن‌ها بگذارد. گفته می‌شود که این تغییرات تنها بخشی از برنامه بازنگری محتواهای دیزنی است که از زمان بازگشت باب ایگر به ریاست این شرکت آغاز شده است.


منبع Darkhorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده