نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱

فستیوال صحنه‌های اکشن در تریلر نهایی فیلم جان ویک ۴ با بازی کیانو ریوز

لاینزگیت تریلر جدید و رسمی فیلم John Wick: Chapter 4 با بازی کیانو ریوز را منتشر کرد که در آن شاهد فستیوال صحنه‌های اکشن هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فیلم John Wick: Chapter 4 منتشر شده است. همان‌طور که لاینزگیت وعده داده بود، امروز تریلر رسمی جدید فیلم John Wick 4 منتشر شد که در آن شاهد صحنه‌های اکشن متعدد هستیم که در مرکز آن جان ویک با بازی کیانو ریوز باید با دشمنان خود مواجه شود و آن‌ها را به روش‌های مختلف از سر راه بردارد. در ادامه می‌توانید تریلر جدید و نهایی فیلم John Wick: Chapter 4 را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین مدتی پیش مشخص شد که فیلم John Wick: Chapter 4 با مدت زمان ۱۶۹ دقیقه قرار است طولانی‌ترین فیلم مجموعه فیلم جان ویک باشد. همچنین در ادامه می‌توانید پوسترهای شخصیت فیلم جان ویک ۴ را مشاهده کنید:

پوسترهای شخصیت فیلم John Wick: Chapter 4

طبق خلاصه داستان منتشر شده، جان ویک در فیلم John Wick: Chapter 4 راهی برای شکست The High Table پیدا کرده است. اما پیش از اینکه ویک بتواند آزادی خود را به‌دست آورد، باید با دشمن جدید با متحدین قدرتمندی در سراسر جهان و نیروهایی که دوستان قدیمی را به دشمنان جدید تبدیل می‌کند، مواجه شود. طبق تریلر اتفاقات فیلم جان ویک در محیط‌های صحرایی تا ژاپن و پاریس جریان خواهد داشت.

کیانو ریوز در نقش جان ویک، ایان مک‌شین، لارنس فیشبرن، مارکو زارور، لانس ردیک، رینا ساوایاما، دانی ین، هیروکی سانادا، بیل اسکاشگورد، شمیر اندرسون و اسکات ادکینز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم John Wick: Chapter 4 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند سه قسمت اول فیلم جان ویک، چاد استاهلسکی برای کارگردانی فیلم John Wick 4 بازگشته است. همچنین شی هیتن و مایکل فینچ وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت جدید این فیلم اکشن را بر عهده داشته‌اند.

فیلم John Wick: Chapter 4 قرار است در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۲۳ (۴ فروردین ۱۴۰۲) روی پرده برود. همچنین ساخت فیلم جان ویک 5 تایید شده است. همچنین مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Ballerina با بازی آنا د آرماس که اسپین‌آف جان ویک است، در جریان است که در این فیلم شاهد بازگشت کیانو ریوز نیز خواهیم بود. همچنین سریال Continental برای پخش از شبکه پیکاک در دست ساخت است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده