نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۷

نمایش دشوارترین مبارزه آدونیس کرید در تریلر نهایی فیلم Creed III

شرکت MGM تریلر نهایی و پوستر جدیدی از فیلم کرید ۳ با نقش‌آفرینی مایکل بی. جردن را با طرفدارها به اشتراک گذاشت.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت مترو گلدوین مایر تریلر نهایی فیلم Creed III (کرید ۳) با نقش‌آفرینی مایکل بی. جردن را پخش کرده است. این تریلر بار دیگر رویارویی آدونیس کرید با دامیان را نشان می‌دهد که پس از گذراندن دوران محکومیت به‌سراغ تسویه حساب با دوست دوران کودکی خود می‌رود. سومین اسپین‌آف مجموعه فیلم‌های Rocky (راکی) یرای اکران در تاریخ ۱۲ اسفند (۳ مارس) برنامه‌ریزی شده است.

دانلود ویدیو از آپارات

مایکل بی. جردن در نخستین تجربه کارگردانی خود سکان هدایت فیلم کرید ۳ را در دست گرفت. کینان کوگلر و زک بیلین فیلم‌نامه آن را براساس طرح داستانی رایان کوگلر به رشته تحریر درآوردند. مایکل بی. جردن در نقش آدونیس، تسا تامپسون در نقش بیانکا تیلور، فیلیسیا رشاد در نقش مری آن کرید، وود هریس در نقش تونی اورز، فلوریان مونته‌آنو در نقش ویکتور دراگو و جاناتان میجرز در نقش دامیان ازجمله بازیگرهای فیلم Creed III به‌حساب می‌آیند.

در خلاصه‌ی داستان فیلم Creed 3 می‌خوانیم: «آدونیس کرید پس از کسب افتخار در دنیای بوکس هم در زندگی حرفه‌ای و هم در زندگی خانوادگی خود به کامیابی رسیده است. وقتی دامیان، دوست دوران کودکی آدونیس و اعجوبه‌ی سابق بوکس پس از گذراندن یک دوره‌ی طولانی محکومیت در زندان به خانه بازمی‌گردد، برای اثبات خود وارد رینگ مبارزه می‌شود. رویارویی دوستان سابق چیزی بیش از یک مبارزه‌ی ساده است. آدونیس برای تسویه حساب باید آینده‌ی خود را به‌منظور نبرد با دامیان در معرض خطر قرار دهد؛ مبارزی که به‌هیچ‌وجه چیزی برای از دست دادن ندارد».

پوستر فیلم Creed III

چارلز وینکلر، ویلیام چارتوف و دیوید وینکلر از شرکت Chartoff-Winkler Productions با همکاری شرکت Proximity Media، جاناتان گلیکمن، مایکل بی. جردن و رایان کوگلر وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی فیلم Creed 3 را برعهده دارند و آدام روزنبرگ، سو اوهانیان و زینزی کوگلر به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی آن فعالیت می‌کنند. این نخستین فیلم اسپین-آف Rocky بدون حضور راکی بالبوآ با نقش‌آفرینی سیلوستر استالونه به‌حساب می‌آید.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده