نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

پیوستن بازیگر سریال The Crown به فیلم Deadpool 3 برای بازی در نقش منفی

اما کورین، بازیگر سریال The Crown برای بازی در یک نقش محوری و شرور و منفی به رایان رینولدز و هیو جکمن در فیلم Deadpool 3 اضافه شده است.

رایان رینولدز، بازیگر نقش ددپول و هیو جکمن،‌ بازیگر نقش وولورین قرار است در قسمت سوم فیلم Deadpool بازگردند. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش شرور و منفی فیلم Deadpool 3 مشخص شده است. اما کورین، بازیگر سریال The Crown به جمع بازیگران فیلم ددپول ۳ اضافه شده است. ددلاین می‌گوید که او قرار است نقش محوری را در این فیلم بازی کند، اما اطلاعاتی از شخصیت او در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که کورین نقش شرور و منفی فیلم Deadpool 3 را بر عهده دارد.

البته جاستین کرول، خبرنگار ددلاین شایعات بازی کورین در نقش Danger در قسمت جدید فیلم ددپول را تکذیب کرده است. علاوه‌بر بازی در نقش شاهدخت دایانا در فصل چهارم سریال تاج، اما کورین در فصل اول سریال Pennyworth، فیلم Misbehaviour، فیلم My Policeman و فیلم Lady Chatterley's Lover نیز بازی کرده و اخیرا به جمع بازیگران بازسازی فیلم Nosferatu به کارگردانی رابرت اگرز اضافه شده است.

شان لوی، کارگردان فیلم Free Guy و فیلم The Adam Project، وظیفه کارگردانی فیلم Deadpool 3 را بر عهده دارد که البته نام فیلم هنوز قطعی نیست و گفته می‌شود در نام فیلم احتمالا به نام ولورین نیز اشاره خواهد شد. وندی مولینیو و لیزی مولینیو-لوگلین ملقب به خواهران مولینیو که بیشتر برای نوشتن فیلمنامه انیمیشن Bob's Burgers شناخته می‌شوند، وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت سوم فیلم Deadpool را بر عهده گرفته‌اند.

فیلم Deadpool 3 قرار است در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۴ (۱۸ آبان ۱۴۰۳) اکران شود.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده