نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

داستان خلق کفش‌های جردن توسط نایکی در اولین تریلر فیلم جدید بن افلک و مت دیمون

آمازون و MGM اولین تریلر فیلم Air به کارگردانی و با بازی بن افلک و مت دیمون را منتشر کرد که در آن به داستان پشت صحنه ساخت کفش‌های ایر جردن توسط نایکی می‌پردازد.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فیلم Air منتشر شده است. آمازون و MGM به‌تازگی اولین تریلر این فیلم درام ورزشی را منتشر کرده‌اند که در طول تریلر شاهد نمایش داستان پشت صحنه خلق کفش‌های ایر جردن توسط نایکی و تبدیل آن به یک غول تولید محصولات ورزشی به‌خصوص کفش‌های کتانی هستیم. در طول تریلر شاهد تلاش مت دیمون برای رضایت مادر مایکل جردن و سپس قبول کردن ایده آن توسط بن افلک هستیم و در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم Air را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم Air قرار است به داستان تلاش سانی واکارو و فیل نایت برای بستن قرارداد با شرکت کفش مایکل جردن در دهه ۸۰ میلادی بپردازد که در آن زمان این موضوع غیر ممکن به‌نظر می‌رسید. با اینکه در طول فیلم اشاره‌های زیادی به جردن خواهد شد، اما او قرار نیست حضوری در فیلم داشته باشد. بااین‌حال، شخصیت‌های دیگری مثل مادر جردن یا مربیان او حضور خواهند داشت. به‌لطف فروش کفش کتانی ماوریک، این اتفاق به مهم‌ترین رابطه میان یک برند ورزشی و یک ورزشکار تبدیل و باعث ایجاد صنعت چند میلیارد دلاری کفش‌های کتانی شد.

تمرکز فیلم قرار است روی شخصیت سانی واکارو باشد که در طول فیلم تلاش او را در این داستان مشاهده خواهیم کرد تا یکی از بزرگ‌ترین قراردادهای تاریخ دنیای ورزش را امضا کند. بن افلک، مت دیمون، جیسون بیتمن،‌ وایولا دیویس، متیو ماهر، کریس مسینا، تام پاپا، گوستاو اسکاشگورد، جوئل گرچ، کریس تاکر، مارلون وینز و جولیوس تنون از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Air حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

اولین پوستر فیلم Air

بن افلک که پیش از این سابقه کارگردانی فیلم Gone Baby Gone، فیلم The Town، فیلم Argo و فیلم Live by Night را داشته، وظیفه کارگردانی فیلم Air را بر عهده داشته است که اولین فیلم او پس از ۶ سال است. بن افلک برای ساخت فیلم جدید خود از مستند Sole Man الهام گرفته است. همچنین الکس کانوری وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته است. همکاری بن افلک و مت دیمون بیشتر برای نوشتن فیلمنامه فیلم Good Will Hunting شناخته می‌شود که برای آن جایزه اسکار بهترین فیلمنامه را دریافت کردند. 

فیلم Air در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۳ (۱۶ فروردین ۱۴۰۲) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. همچنین ایندی‌وایر می‌گوید که مایکل جردن قرار نیست حضوری به‌عنوان بازیگر در این فیلم داشته باشد، اما برای صحنه‌های او در فیلم Air از تصاویر آرشیوی استفاده شده است.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده