نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

شخصیت‌های آشنا برای طرفدارهای بازی لست آو آس در تصاویر اپیزود ۵ سریال The Last of Us

شبکه اچ‌بی‌اُ تصاویر جدیدی از اپیزود پنجم سریال The Last of Us منتشر کرد که ادامه ماجراجویی جول و الی در دنیای پسا-آخرالزمانی را نشان می‌دهد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه HBO تصاویر جدیدی از اپیزود پنجم فصل اول سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) را منتشر کرده است. این تصاویر ادامه ماجراجویی جول و الی در دنیای پسا-آخرالزمانی آمریکا را نشان می‌دهد که در طول سفر با افراد جدیدی روبه‌رو می‌شوند. شبکه HBO اخیرا با پخش تریلر تبلیغاتی اپیزود پنجم به تهدید بزرگ و جدیدی اشاره کرد که بازماندگان در طول مسیر با آن مواجه خواهند شد.

قسمت ۵ سریال The Last of Us تحت عنوان Endure and Survive به‌خاطر برگزاری مسابقات Super Bowl دو روز زودتر از زمان معمول روی آنتن خواهد رفت. در حالت عادی طرفدارها باید صبح دوشنبه منتظر پخش اپیزود بعدی این اقتباس تلویزیونی باشند، اما قسمت پنجم رأس ساعت ۵:۳۰ دقیقه شنبه، ۲۲ بهمن به‌وقت ایران تقدیم بیننده‌ها خواهد شد. جرمی وب سکان هدایت اپیزود آتی را در دست داشت و کریگ مازن فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورد.

تصویر قسمت پنجم فصل اول سریال The Last of Us

تصویر قسمت پنجم فصل اول سریال The Last of Us شبکه اچ‌بی‌اُ

در خلاصه داستان سریال The Last of Us شبکه HBO و شرکت Sony می‌خوانیم: «داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن نوین رخ می‌دهد. یک بازمانده‌ی سرسخت با نام جول برای خارج کردن الی، دختری ۱۴ ساله از یک منطقه‌ی قرنطینه‌ی آزاردهنده استخدام می‌شود. آنچه در وادی امر به یک کار ساده شباهت دارد، خیلی زود به سفری متأثرکننده و خشونت‌آمیز تبدیل می‌شود و آن‌ها باید سراسر ایالات متحده را زیر پا بگذارند و برای بقا تنها به یکدیگر تکیه کنند».

پوستر قسمت پنجم سریال The Last of Us

پدرو پاسکال در نقش جول، بلا رمزی درنقش الی، آنا تورو در نقش تس، گابریل لونا در نقش تامی، روتینا وسلی در نقش ماریا، مرل دندریج در نقش مارلین، نیکو پارکر در نقش سارا، نیک آفرمن، در نقش بیل، ماری بارتلت در نقش فرانک، استورم رید در نقش رایلی، لامار جانسون در نقش هنری، کیوان وودارد در نقش سم، ملانی لینسکی در نقش کتلین، جفری پیرس در نقش پری و گراهام گرین در نقش مارلون از بازیگرهای سریال The Last of Us به‌شمار می‌آیند.

کریک مازن، خالق سریال Chernobyl (چرنوبیل) و نیل دراکمن، خالق سری بازی لست آو آس به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی و نویسندگان سریال The Last of Us فعالیت می‌کنند. بخش تلویزیونی سونی پیکچرز در همکاری با شرکت پلی استیشن پروداکشنز این اقتباس تلویزیونی را تولید کرده است. اسد قزلباش و کارتر سوان از پلی استیشن پروداکشنز درکنار کارولین استراوس، رئیس استودیو ناتی داک و ایوان ولز به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی پروژه فعالیت داشتند.

یکشنبه ساعت ۲۱ می‌توانید لایو زومجی برای تحلیل قسمت پنجم سریال The Last of Us را به تماشا بنشینید.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده