نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

مشخص شدن تعداد صحنه‌های پس از پایان فیلم Ant-Man 3

افرادی که موفق به تماشا فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania شده‌اند، تعداد صحنه‌های پس از پایان این فیلم را تایید کرده‌اند.

بامداد امروز فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania برای گروهی از منتقدان و طرفداران نمایش داده شد که بسیاری این فیلم را بهترین قسمت سه‌گانه فیلم Ant-Man و شروعی قدرتمند برای فاز پنجم دنیای سینمایی مارول می‌دانند که ظاهرا نقش مهمی در شکل‌گیری آثار آینده MCU دارد. همچنین بازی جاناتان میجرز در نقش کانگ فاتح با تحسین منتقدان مواجه شده است. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تعداد صحنه‌های پس از پایان فیلم Ant-Man 3 مشخص شده است.

طبق گفته استیون وینتراب از کولایدر، فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania دارای دو صحنه پس از پایان خواهد بود که هر دو صحنه بسیار مهم هستند و به تمجید از این دو صحنه پرداخته است. اریک دیویس از فندنگو نیز به تماشاگران پیشنهاد داده تا پایان فیلم Ant-Man 3 و دیدن این دو صحنه صبر کنند، چرا که این دو صحنه از کیفیت خوب و از اهمیت بالایی برخودار است. گروهی دیگر وعده داده‌اند که به‌زودی ویدیویی در مورد این دو صحنه برای کسانی که فیلم را تماشا کرده‌اند، تهیه و منتشر خواهند کرد.

ملاقات اسکات لنگ با کانگ فاتح در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania

پل راد در نقش اسکات لنگ (انت-من) اوانجلین لیلی در نقش هوپ پیم (واسپ)، مایکل داگلاس در نقش هنک پیم، میشل فایفر در نقش جنت ون داین، کاترین نیوتون در نقش کسی لنگ، جاناتان میجرز در نقش کانگ فاتح، کوری استول در نقش M.O.D.O.K، دیوید دستمالچیان در نقش وب، رندل پارک در نقش جیمی وو، بیل موری در نقش ارباب کرایلر، کیتی اوبراین در نقش جنتورا و ویلیام جکسون هارپر در نقش Quaz، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania قرار است در تاریخ ۱۷ فوریه (۲۸ بهمن) روی پرده‌های سینما برود. پیتون رید، کارگردان دو قسمت اول فیلم Ant-Man، وظیفه کارگردانی فیلم Ant-Man 3 را براساس فیلمنامه‌ای از جف لاونس، نویسنده و تهیه‌کننده سریال Rick and Morty، بر عهده داشته است


منبع TheDirect
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده