نویسنده: هومن فلاحی
// شنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۲

مشخص شدن تعداد قسمت‌های سریال پنگوئن مت ریوز

کالین فرل، بازیگر پنگوئن در سریال اسپین‌آف فیلم The Batman، تعداد قسمت‌های این سریال را با هواداران به‌اشتراک گذاشت.

با اینکه ظاهرا مراحل فیلم‌برداری سریال The Penguin از جهان پایه‌گذاری شده در فیلم بتمن مت ریوز همچنان ادامه دارد، اما حالا کالین فرل، بازیگر نامزد جایزه‌ی آکادمی اسکار که در این سریال نقش شخصیت پنگوئن را برعهده دارد، اطلاعات جدیدی از این اقتباس دنیای پر جرم و جنایت گاتهام منتشر کرده است.

در جریان مصاحبه‌ی اخیر فرل با مجله‌ی ورایتی، بازیگر ۴۸ ساله‌ی شخصیت ازوالد کابلپات/پنگوئن اعلام کرد این سریال در حال حاضر برای هشت اپیزود حدودا یک ساعته برنامه‌ریزی شده است. فرل در این‌باره توضیح می‌دهد:

«[این داستان] روی ظهور و قدرت‌گیری ازوالد کابلپات در خلا به‌وجود آمده پس از قتل کارماین فالکون متمرکز است. ایده‌ی مت [ریوز] این بود که سریال پنگوئن یک هفته پس از پایان داستان بتمن جریان داشته باشد و اگر [این پروژه] موفقیت‌آمیز بود، اگر ما کارمان را درست انجام داده باشیم، اگر استقبال کافی وجود داشت و اگر [پنگوئن] بتواند توجه مخاطبان را جلب کند، فصل دوم این پروژه ساخته می‌شود و حوادث پس از پایان [سریال پنگوئن شبکه‌ی HBO] را روایت خواهد کرد».

کالین فارل در نقش پنگوئن در فیلم The Batman

هنوز اطلاعات بیشتری از این سریال که قرار است روی شبکه‌ی اینترنتی HBO Max منتشر شود در دسترس نیست، اما ریوز از آثار کلاسیکی مانند جمعه خوب طولانی (۱۹۸۰) و صورت‌زخمی (۱۹۸۳) به‌عنوان منابع الهام این سریال در به‌تصویر کشیدن به‌قدرت رسیدن شخصیت پنگوئن نام می‌برد.

لاورن لی‌فرانک که تهیه‌کنندگی سریال‌های Impulse و .Agents of S.H.I.E.L.D را در کارنامه دارد، به‌عنوان شورانر و نویسنده‌ی فیلم‌نامه‌ی این سریال شناخته می‌شود. دیلان کلارک، مت ریوز، کالین فرل، دنیل پیسکی، آدام کاسان و رفی کروهن از دیگر تهیه‌کنندگان این پروژه محسوب می‌شود. کرگ زوبل که پیش‌ از این کارگردانی اپیزودهایی از سریال‌های The Leftovers، وست ورلد، Mare of Easttown و فیلم The Hunt را در کارنامه دارد، به‌عنوان کارگردان و تهیه‌کننده دوقسمت اول سریال پنگوئن در مراحل تولید این پروژه حضور خواهد داشت.

همچنین یک سریال ترسناک با محوریت بیمارستان آرکام و چند پروژه‌های معرفی نشده که قرار است به دیگر شخصیت‌های شرور کمیک‌های بتمن بپردازند، از جمله دیگر آثار اسپین‌آف جهان فیلم The Batman هستند که براساس برنامه‌ریزی جدید دنیای سینمایی دی‌سی، همگی خارج از یونیورس اصلی DC و تحت لیبل DC Elseworlds در سال‌های آینده منتشر و در دسترس هواداران قرار خواهند گرفت.

نظر شما کاربران زومجی در این‌باره چیست؟ شما می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده