نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

تمدید سریال Terminal List با بازی کریس پرت برای فصل دوم تا ساخت پیش درآمد آن

شبکه آمازون سرانجام از تمدید سریال The Terminal List با بازی کریس پرت برای فصل دوم خبر داد و همچنین یک پیش درآمد براساس این سریال در دست ساخت است.

تیر امسال بود که سریال The Terminal List از شبکه آمازون پخش شد و با اینکه این سریال اکشن با نقدهای متوسطی از سوی منتقدان مواجه شد، اما در عوض با استقبال گسترده بینندگان مواجه گشت و نقدهای مثبتی از آن‌ها دریافت کرد. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دنیای سریال فهرست کشتار قرار است گسترش پیدا کند. آمازون به شکل رسمی سرانجام سریال The Terminal List را برای فصل دوم تمدید کرد که کریس پرت برای بازی در نقش جیمز ریس و همچنین به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در فصل جدید این سریال اکشن باز خواهد گشت.

علاوه‌بر فصل دوم سریال فهرست کشتار، آمازون به ساخت یک سریال پیش درآمد براساس این سریال چراغ سبز نشان داده است که تمرکز این سریال قرار است روی شخصیت بن ادواردز با بازی تیلور کیچ باشد. ددلاین از منابع خود شنیده است که شخصیت‌های دیگر کتاب‌های جک کار که در سریال The Terminal List حضور داشته یا حضور نداشته‌اند، احتمال دارد در سریال پیش درآمد این سریال حضور داشته باشند.

تیلور کیچ در سریال The Terminal List

از جمله این شخصیت‌ها می‌توان به شخصیت جیمز ریس و همچنین رایف هستینگز، دوست سابق ریس در نیروی دریایی آمریکا اشاره کرد که پیش زمینه آن در فصل اول سریال فهرست کشتار ایجاد شده بود. اگرچه اطلاعات زیادی از فصل دوم سریال The Terminal List در دسترس نیست، اما سریال پیش درآمد آن به‌عنوان یک سریال جاسوسی مهیج توصیف شده است که بن ادواردز از سرباز نیروی دریایی آمریکا به یک اپراتور شبه نظامی سازمان CIA تبدیل شده است.

این سریال که در حال حاضر دارای نام رسمی نیست، قرار است به جنبه تاریک واقعی جنگ و همچنین هزینه‌های انسانی ناشی از آن بپردازد. علاوه‌بر نقش‌آفرینی دوباره، تیلور کیچ به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در این سریال حضور خواهد داشت. دنی دی‌گیلیو، سازنده سریال فهرست کشتار قرار است برای ساخت فصل دوم سریال The Terminal List و همچنین سریال پیش درآمد آن بازگردد و آنتوان فوکوآ و جک کار از دیگر تهیه‌کنندگان این دو سریال خواهند بود.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده