نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

افزایش قابل توجه بینندگان سریال The Last of Us با اپیزود سوم

شبکه اچ‌بی‌اُ اعلام کرد که سریال لایو-اکشن آخرالزمانی The Last of Us با افزایش چشم‌گیری در تعداد بیننده‌ها مواجه شده است.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که رکوردشکنی‌های سریال لایو-اکشن The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) کماکان ادامه دارد. شبکه اچ‌بی‌اُ اخیرا قسمت سوم این اقتباس تلویزیونی را تقدیم طرفدارها کرد که در نخستین روز پخش با ۶.۴ میلیون بیننده مواجه شد و افزایش ۱۲ درصدی را نسبت‌به اپیزود دوم تجربه کرد.

سریال The Last of Us با افزایش ۲۲ درصدی بیننده‌ها «بیشترین رشد مخاطب در بین قسمت اول و دوم یک نمایش درام در تاریخ شبکه HBO» را تجربه کرد. رشد بیننده‌های قسمت سوم نسبت‌به اپیزود افتتاحیه نیز ۳۷ درصد اعلام شده است. یکی از سخن‌گوهای شبکه HBO در گفت‌وگو با رسانه PSU اظهار داشت که موفقیت‌های سریال لست آو آس باعث قرارگیری آن در میان چهار نمایش برتر اچ‌بی‌اُ با بیش از ۱۵ میلیون بیننده در تمام پلتفرم‌های استریم شده است.

نخستین فصل سریال House of the Dragon (خاندان اژدها) با ۲۹ میلیون بیننده، فصل دوم سریال Euphoria (سرخوشی) با ۱۹.۵ میلیون بیننده و فصل دوم سریال The White Lotus (نیلوفر آبی سفید) با ۱۵.۵ میلیون بیننده از دیگر نمایش‌های برتر شبکه اچ‌بی‌اُ بودند که به چنین موفقیتی دست یافتند. اولین فصل سریال The Last of Us تاکنون ۱۹.۵ میلیون بیننده را پای گیرنده‌ها کشانده است و در رتبه دوم سریال‌هایی با بیش از ۱۵ میلیون بیننده قرار می‌گیرد.

سکان هدایت قسمت چهارم سریال The Last of Us در دستان جرمی وب قرار داشت و فیلم‌نامه آن را کریگ مازن به رشته‌ی تحربر درآورد. این اپیزود تحت عنوان Please Hold My Hand (لطفا دستم را بگیر) در تاریخ ۱۶ بهمن (۵ فوریه) از شبکه HBO تقدیم بیننده‌ها خواهد شد. شبکه اچ‌بی‌اُ اخیرا این اقتباس تلویزیونی را برای فصل دوم تمدید کرد.

پدرو پاسکال در نقش جول، بلا رمزی درنقش الی، آنا تورو در نقش تس، گابریل لونا در نقش تامی، روتینا وسلی در نقش ماریا، مرل دندریج در نقش مارلین، نیکو پارکر در نقش سارا، نیک آفرمن، در نقش بیل، ماری بارتلت در نقش فرانک، استورم رید در نقش رایلی، لامار جانسون در نقش هنری، کیوان وودارد در نقش سم، ملانی لینسکی در نقش کتلین، جفری پیرس در نقش پری و گراهام گرین در نقش مارلون از بازیگرهای سریال The Last of Us به‌شمار می‌آیند.

در خلاصه داستان سریال The Last of Us شبکه اچ‌بی‌اُ می‌خوانیم: «داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن نوین رخ می‌دهد. یک بازمانده‌ی سرسخت با نام جول برای خارج کردن الی، دختری ۱۴ ساله از یک منطقه‌ی قرنطینه‌ی آزاردهنده استخدام می‌شود. آنچه در وادی امر به یک کار ساده شباهت دارد، خیلی زود به سفری متأثرکننده و خشونت‌آمیز تبدیل می‌شود و آن‌ها باید سراسر ایالات متحده را زیر پا بگذارند و برای بقا تنها به یکدیگر تکیه کنند».


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده