نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

مواجهه بیل با بازمانده‌ها در تصاویر اپیزود سوم سریال The Last of Us

شبکه‌ی اچ‌بی‌اُ در آستانه پخش اپیزود سوم سریال The Last of Us تصاویر جدیدی از آن را منتشر کرد که برخی از کاراکترهای محوری داستان را نشان می‌دهند.

زمان زیادی تا پخش قسمت سوم فصل اول سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) باقی نمانده است و اکنون در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه‌ی اچ‌بی‌او تصاویر جدیدی از این اپیزود را منتشر کرده است. تعداد زیادی از این تصاویر به نمایش بیل با نقش‌آفرینی نیک آفرمن و فرانک با بازی ماری بارتلت می‌پردازند. بیل در سفر الی و جول نقش محوری دارند. سایر تصاویر نیز پدرو پاسکال و بلا رمزی را به نمایش در می‌آورند.

پیتر هور وظیفه‌ی کارگردانی اپیزود سوم فصل اول سریال The Last of Us را برعهده داشت و کریگ مازن فیلم‌نامه‌ی آن را به رشته‌ی تحریر درآورده است. این اپیزود که با نام Long Long Time (مدت‌ها پیش) شناخته می‌شود، امروز مورخ ۲۹ ژانویه (۹ بهمن) از شبکه‌ی HBO تقدیم بیننده‌ها خواهد شد. فصل اول اقتباس تلویزیونی لست آو آس شامل ۹ قسمت خواهد بود که به پوشش وقایع نخستین بازی مجموعه و بسته‌ی الحاقی Left Behind می‌پردازد.

در خلاصه داستان سریال The Last of Us شبکه اچ‌بی‌اُ می‌خوانیم: «داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن نوین رخ می‌دهد. یک بازمانده‌ی سرسخت با نام جول برای خارج کردن الی، دختری ۱۴ ساله از یک منطقه‌ی قرنطینه‌ی آزاردهنده استخدام می‌شود. آنچه در وادی امر به یک کار ساده شباهت دارد، خیلی زود به سفری متأثرکننده و خشونت‌آمیز تبدیل می‌شود و آن‌ها باید سراسر ایالات متحده را زیر پا بگذارند و برای بقا تنها به یکدیگر تکیه کنند».

پدرو پاسکال در نقش جول، بلا رمزی درنقش الی، آنا تورو در نقش تس، گابریل لونا در نقش تامی، روتینا وسلی در نقش ماریا، مرل دندریج در نقش مارلین، نیکو پارکر در نقش سارا، نیک آفرمن، در نقش بیل، ماری بارتلت در نقش فرانک، استورم رید در نقش رایلی، لامار جانسون در نقش هنری، کیوان وودارد در نقش سم، ملانی لینسکی در نقش کتلین، جفری پیرس در نقش پری و گراهام گرین در نقش مارلون از بازیگرهای سریال The Last of Us به‌شمار می‌آیند.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده