نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

آغاز فیلم‌برداری صحنه‌های لیدی گاگا در فیلم جوکر ۲

لیدی گاگا با انتشار یک پست تازه در اینستاگرام تأیید کرد که درحال‌حاضر سر صحنه فیلم‌برداری فیلم Joker: Folie à Deux است.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که لیدی گاگا، خواننده‌ی برنده‌ی جایزه‌ی گرمی با انتشار یک پست تازه در اینستاگرام از شروع فیلم‌برداری صحنه‌های خود در فیلم Joker: Folie à Deux (جوکر: جنون اشتراکی) خبر داده است. این فیلم به کارگردانی تاد فیلیپس برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۲۴ (۱۳ مهر ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. لیدی گاگا در فیلم جوکر ۲ نقش هارلی کوئین، دستیار نابغه و معشوقه‌ی جوکر را بازی خواهد کرد.

لیدی گاگا با انتشار یک پست در اینستاگرام به نامزدی آهنگ Hold My Hand فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) در شاخه‌ی بهترین موسیقی ۹۵امین دوره جوایز اسکار واکنش نشان داد. این سومین بار است که این خواننده‌ی محبوب در شاخه‌ی بهترین موسیقی مراسم اسکار نامزد دریافت جایزه می‌شود. لیدی گاگا در بخش پایانی این پست اظهار داشت که درحال‌حاضر سر صحنه فیلم‌برداری فیلم Joker: Folie à Deux است. این مورد با اظهارنظر قبلی تاد فیلیپس مبنی‌بر شروع ضبط صحنه‌های مربوط‌به هارلی کوئین پس از سال نو کاملا مطابقت دارد.

لیدی گاگا سر صحنه فیلم‌برداری فیلم جوکر ۲

تاد فیلیپس، کارگردان فیلم جوکر سکان هدایت فیلم Joker: Folie à Deux را در دست دارد. واکین فینیکس دوباره برای ایفای نقش کاراکتر شرور دنیای دی‌سی باز می‌گردد و لیدی گاگا، خواننده‌ی برنده‌ی جایزه‌ی Grammy در نقش هارلی کوئین ظاهر خواهد شد. درحال‌حاضر جزئیات زیادی از فیلم‌نامه‌ی فیلم Joker 2 در دست نیست، اما طبق گزارش‌ها، این دنباله یک اثر موزیکال خواهد بود و بخش زیادی از اتفاقات آن در تیمارستان آرکهام جریان دارد.

واکین فینیکس، بازیگر برنده جایزه اسکار برای فیلم Joker، لیدی گاگا، بازیگر فیلم A Star Is Born (ستاره‌ای متولد شده ‌است)، زاسی بیتس، بازیگر فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)، کاترین کینر، بازیگر فیلم Being John Malkovich (جان مالکوویچ بودن)، برندن گلیسون، بازیگر فیلم The Guard (نگهبان) و جیکوب لافلند، بازیگر فیلم Maze Runner: The Scorch Trials (دونده مارپیچ: مشقت‌های اسکرچ) در فیلم Joker 2 نقش‌آفرینی می‌کنند.

فیلم Joker پس از اکران در سال ۲۰۱۹ مورد استقبال منتقدها قرار گرفت و از نظر تجاری نیز بسیار موفق ظاهر شد. این فیلم با فروش بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان به پرفروش‌ترین فیلم بزرگسالانه طول تاریخ تبدیل شد. فیلم جوکر اولین فیلم یک میلیاردی با درجه‌ی سنی R به شمار می‌آید. این فیلم توانست افتخارات متعددی ازجمله دو جایزه‌ی اسکار و دو جایزه‌ی گلدن گلوب در دسته‌ی بهترین بازیگر مرد و بهترین موسیقی را به دست بیاورد.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده