نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

تشریح داستان پیچیده فیلم Knock at the Cabin در ویدیو تازه

شرکت یونیورسال پیکچرز ویدیو جدیدی از فیلم Knock at the Cabin با نقش‌آفرینی دیو باتیستا پخش کرد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت یونیورسال پیکچرز ویدیو جدیدی از فیلم Knock at the Cabin (در کلبه را بزن) به کارگردانی ام. نایت شامالان را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این فیلم دلهره‌آور مهیج برای اکران در تاریخ در تاریخ ۳ فوریه‌ (۱۴ بهمن) برنامه‌ریزی شده است. ویدیو تازه شامل کلیپ‌های پشت صحنه و توضیحات ام. نایت شامالان و بازیگرانی نظیر دیو باتیستا درباره‌ی کاراکترها و داستان پیچیده‌ی فیلم است.

دانلود ویدیو از آپارات

دیو باتیستا، بازیگر فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان بخش ۳)، جاناتان گروف، بازیگر سریال Mindhunter (شکارچی ذهن)، بن الدریج، بازیگر سریال Fleabag (فلیبگ)، نیکی آموکا-برد، بازیگر فیلم Old (اولد)، ابی کوئین، بازیگر فیلم Little Women (زنان کوچک)، روپرت گرینت، بازیگر سریال Servant (خدمتکار) و کریستن کوی ازجمله بازیگرهایی به‌شمار می‌آیند که در فیلم Knock at the Cabin به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان فیلم Knock at the Cabin آمده است: «یک دختر جوان و والدینش حین گذراندن تعطیلات در یک کلبه دورافتاده توسط چهار غریبه مسلح گروگان گرفته می‌شوند که از این خانواده می‌خواهند برای جلوگیری از آخرالزمان یک تصمیم غیرممکن و دور از تصور اتخاذ کنند. این خانواده با داشتن دسترسی محدود به دنیای بیرون باید پیش از نابودی همه چیز تصمیم بگیرند که به چه چیزی باور دارند و می‌توانند فداکاری نهایی را انجام دهند یا خیر».

فیلم Knock at the Cabin براساس رمان The Cabin at the End of the World نوشته‌ی پل ترمبلی ساخته شده است و ام. نایت شامالان وظیفه‌ی نگارش فیلم‌نامه و کارگردانی آن را برعهده داشت. اشوین راجان و ام. نایت شامالان از شرکت بلایندینگ اج پیکچرز به‌همراه مارک بینستاک به‌عنوان تهیه‌کنندگان فیلم فعالیت داشتند. از تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه نیز می‌توان به استیون اشنایدر، کریستوس وی. کنستانتاکوپولوس و اشلی فاکس اشاره کرد.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده