نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

مواجهه نیک آفرمن با مزاحمان مسلح در تریلر اپیزود سوم سریال The Last of Us

شبکه HBO تریلر تبلیغاتی جدیدی از قسمت سوم فصل اول سریال The Last of Us را پخش کرد که نخستین دیدار بیل و فرانک را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه‌ی اچ‌بی‌اُ تریلر تبلیغاتی جدیدی از قسمت سوم فصل اول سریال لایو-اکشن درام The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. پیتر هور وظیفه‌ی کارگردانی و کریگ مازن وظیفه‌ی نگارش فیلم‌نامه‌ی اپیزود سوم را برعهده داشتند که Long Long Time (مدت‌ها پیش) نام دارد. این قسمت در تاریخ ۲۹ ژانویه (۹ بهمن) از شبکه‌ی HBO تقدیم طرفدارها خواهد شد.

تریلر تبلیغاتی تازه سریال The Last of Us به معرفی فردی مصمم به بقا با نام بیل می‌پردازد که نیک آفرمن نقش آن را بازی می‌کند. در این ویدیو بیل با مزاحمانی مسلح برخورد می‌کند که بدون اجازه وارد منطقه‌ی تحت نظارتش می‌شوند. این تریلر اولین دیدار نه‌چندان دوستانه بیل با فرانک را نیز نشان می‌دهد که در یکی از تله‌ها گرفتار شده است. شما می‌توانید در ادامه به تماشای این تریلر بپردازید تا بدانید که چه انتظاری باید از قسمت بعدی داشته باشید.

دانلود ویدیو از آپارات

در خلاصه داستان سریال The Last of Us شبکه اچ‌بی‌اُ می‌خوانیم: «داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن نوین رخ می‌دهد. یک بازمانده‌ی سرسخت با نام جول برای خارج کردن الی، دختری ۱۴ ساله از یک منطقه‌ی قرنطینه‌ی آزاردهنده استخدام می‌شود. آنچه در وادی امر به یک کار ساده شباهت دارد، خیلی زود به سفری متأثرکننده و خشونت‌آمیز تبدیل می‌شود و آن‌ها باید سراسر ایالات متحده را زیر پا بگذارند و برای بقا تنها به یکدیگر تکیه کنند».

پدرو پاسکال در نقش جول، بلا رمزی درنقش الی، آنا تورو در نقش تس، گابریل لونا در نقش تامی، روتینا وسلی در نقش ماریا، مرل دندریج در نقش مارلین، نیکو پارکر در نقش سارا، نیک آفرمن، در نقش بیل، ماری بارتلت در نقش فرانک، استورم رید در نقش رایلی، لامار جانسون در نقش هنری، کیوان وودارد در نقش سم، ملانی لینسکی در نقش کتلین، جفری پیرس در نقش پری و گراهام گرین در نقش مارلون از بازیگرهای سریال The Last of Us به‌شمار می‌آیند.

کریک مازن، خالق سریال Chernobyl (چرنوبیل) و نیل دراکمن، نویسنده نخستین بازی لست آو آس به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی و نویسنده سریال The Last of Us فعالیت می‌کنند. بخش تلویزیونی سونی پیکچرز در همکاری با شرکت پلی استیشن پروداکشنز این اقتباس تلویزیونی را تولید کرده است. اسد قزلباش و کارتر سوان از پلی استیشن پروداکشنز درکنار کارولین استراوس، رئیس استودیو ناتی داک و ایوان ولز به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی پروژه فعالیت داشتند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده