// پنجشنبه, ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۲

ایجاد صدای کلیکر در سریال The Last of Us توسط دو صداپیشه بازی لست آو آس

افرادی که صدای کلیکرها را در سریال لست آو آس درمی‌آورند، همان اشخاصی هستند که این کار را برای سری بازی The Last of Us انجام دادند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون اعلام شد که میستی لی و فیلیپ کووتز وظیفه‌ی ایجاد صدای کلیکرها در سریال The Last of Us را بر عهده دارند. این دو نفر اشخاصی هستند که برای تولید صدای این موجودات درنده در سری بازی لست آو آس با استودیو ناتی‌داگ همکاری کردند.

سریال The Last of Us که توسط کریگ مازن، خالق سریال چرنوبیل و نیل دراکمن، خالق بازی‌های لست آو آس ساخته می‌شود، در بسیاری از بخش‌ها به بازی‌های منبع اقتباس خود وفادار است. این وفاداری از نظر صوتی وقتی به چشم آمد که اعلام شد گوستاوو سانتائولایا وظیفه‌ی آهنگسازی برای سریال The Last of Us را بر عهده دارد. اکنون می‌بینیم که سازندگان حتی برای صدای کلیکرها نیز می‌خواهند از مجموعه بازی The Last of Us پلی استیشن فاصله نگیرند.

یک کلیکر در بازی The Last of Us Part 1 استودیو ناتی داگ برای پلی استیشن 5 سونی

نخستین اپیزود سریال لست آو آس در اولین نوبت پخش به ۴.۷ میلیون تماشاگر رسید تا یکی از موفق‌ترین اپیزودهای افتتاحیه بین همه‌ی آثار شبکه HBO تا امروز شود. سپس به‌صورت رسمی اعلام شد که طی دو روز آغازین پخش، در مجموع بیشتر از ۱۰ میلیون نفر به‌صورت قانونی آن را از شبکه HBO یا شبکه آنلاین HBO Max تماشا کرده‌اند.

فصل اول سریال The Last of Us از ۹ قسمت تشکیل شده است. قسمت دوم که خود نیل دراکمن را به‌عنوان کارگردان می‌شناسد، صبح دوشنبه به‌دست ما می‌رسد.


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده