نویسنده: مهدی اسدی
// سه شنبه, ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

احتمال ساخت فیلمی براساس بازی Dead Space

جان کارپنتر، کارگردان سرشناس آثار ترسناک سینما احتمالاً به‌طور غیرعمد توسعه‌ی فیلم اقتباسی بازی Dead Space را فاش کرده است.

جان کارپنتر، کارگردان فیلم‌هایی مانند The Thing و Halloween در مصاحبه اخیر خود سهواً به ساخت فیلمی براساس بازی Dead Space اشاره کرده است. کارپنتر در اظهارنظری که به نظر می‌رسید به‌صورت ناخواسته مطرح شده، مستقیماً به وجود چنین پروژه‌ای اشاره می‌کند. او که یک مرتبه برنده‌ی جایزه اسکار شده، یکی از بهترین فیلمسازان سبک ترسناک و احتمالاً یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌تواند از روی یکی از ترسناک‌ترین مجموعه بازی‌های صنعت گیم فیلم بسازد؛ اما به‌گفته‌ی خود او این مسئولیت به کارپنتر واگذار نشده است.

در سال‌های اخیر اخبار زیادی درباره اقتباس لایو اکشن بازی‌های پرطرفدار در سینما و تلویزیون مطرح و این مورد هم می‌تواند برای خیلی از طرفداران این سبک جالب توجه باشد. از جمله‌ی این موارد می‌توان به فیلم Death Stranding، سریال God of War و سریال The Last of Us اشاره کرد.

جان کارپنتر

چند سالی است که ایده‌ی ساخت فیلم Dead Space توسط طرفداران مطرح می‌شود. این بازی فضای بسیار جذابی برای ساخت یک فیلم ترسناک با کیفیت دارد و حالا کارپنتر که خود یکی از بهترین سازندگان فیلم‌های ترسناک سینما است، توسعه‌ی چنین فیلمی را تأیید می‌کند. او در پاسخ به سؤالی که درباره احتمال ساخت چنین فیلمی با کارگردانی او پرسیده شده می‌گوید:

«قرار نیست من این کار را انجام بدم. فکر می‌کنم آن‌ها تا همین الان کارگردان دیگری را برای این کار دارند و از من هم بابت این موضوع سؤال نکردند. البته آنطور که می‌دانم قرار است نسخه جدیدی از بازی Dead Space در ماه ژانویه منتشر شود و من منتظر این یکی هستم.»

البته که این خبر هنوز در حد یک شایعه است و باید تا زمان تأیید رسمی آن منتظر بمانیم. شما هم می‌توانید در ادامه نظرات خود را در اینباره با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.


منبع insider-gaming
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده