نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

ثبت دومین افتتاحیه بزرگ یک سریال شبکه HBO از سال ۲۰۱۰ توسط The Last of Us

قسمت اول سریال The Last of Us موفق شد رکورد دومین افتتاحیه بزرگ یک سریال شبکه HBO از سال ۲۰۱۰ را به نام خودش ثبت کند.

اولین قسمت سریال The Last of Us بامداد روز گذشته از شبکه HBO پخش شد. این سریال توانسته مورد توجه منتقدان قرار بگیرد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، آماری از استقبال گسترده بینندگان از قسمت اول سریال آخرین بازمانده از ما منتشر شده است. شبکه HBO اعلام کرد که بیش از ۴.۷ میلیون بیننده به تماشا قسمت اول سریال The Last of Us در روز یکشنبه پرداخته‌اند که این آمار شامل بینندگان شبکه HBO و دیگر پلتفرم‌ها از جمله سرویس استریم HBO Max می‌شود.

قسمت افتتاحیه سریال The Last of Us با ۴.۷ میلیون بیننده توانسته دومین افتتاحیه بزرگ یک سریال شبکه HBO از سال ۲۰۱۰ را به‌نام خود ثبت کند که تنها سریال House of the Dragon، اسپین‌آف سریال بازی تاج و تخت با ۹.۹۸ میلیون بیننده را بالاتر از خود می‌بیند. شبکه HBO اضافه کرد که بینندگان یکشنبه شب برای یک سریال این شبکه تنها حدود ۲۰ تا ۴۰ درصد کل مخاطبان یک قسمت از یک سریال را تشکیل می‌دهند و بنابراین می‌توان انتظار داشت که طی روزهای آینده افراد بیشتری به تماشا سریال The Last of Us بپردازند و این آمار به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

جول غرق در افکار در سریال The Last of Us شبکه اچ‌بی‌اُ

قسمت اول سریال The Last of Us درواقع تقریبا دو برابر افتتاحیه قسمت اول فصل دوم سریال Euphoria تماشا شده است. هر قسمت اول فصل دوم سریال سرخوشی به‌طور میانگین بیش از ۱۹.۵ میلیون بیننده در آمریکا داشته است و بنابراین می‌توان انتظار آمار بزرگ‌تری برای سریال The Last of Us را داشت. کیسی بلویز، مدیرعامل شبکه HBO در واکنش به عملکرد درخشان این سریال در بیانیه منتشر شده گفت:

«خوشحالیم که طرفداران این سریال و بازی در حال تجربه یکسان این داستان نمادین به شیوه‌ای جدید هستند و از حمایت آن‌ها برای این موفقیت سپاسگزاریم. به کریگ، نیل و بازیگران و تیم تولید خستگی ناپذیر سریال که برای ساخت این سریال تلاش کردند تبریک می‌گویم. ما مشتاقانه منتظر طرفداران در سراسر جهان هستیم تا از تماشا سایر فصل لذت ببرند.»

پدرو پاسکال، بلا رمزی، گابریل لونا، نیکو پارکر، مرل داندریج، آنا تورو، جفری پیرس، ماری بارتلت، استورم رید، نیک آفرمن، گراهام گرین، الین مایلز، تروی بیکر، اشلی جانسون، روتینا وسلی، لامار جانسون، کیوان وودارد، گراهام گرین و الین مایلز از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Last of Us حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کریگ مازن، سازنده سریال Chernobyl، وظیفه ساخت سریال The Last of Us را بر عهده داشته است و نیل دراکمن، خالق و سازنده بازی نیز به ساخت این سریال کمک کرده است.


منبع Darkhorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده