نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

نمایش ماجراجویی جدید مندلورین و گروگو در تریلر تازه فصل سوم سریال Mandalorian

لوکاس فیلم تریلر جدید و رسمی فصل سوم سریال The Mandalorian را منتشر کرده است که در آن دین جارین و گروگو ماجراجویی جدیدی را آغاز می‌کنند.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدید و رسمی فصل سوم سریال The Mandalorian منتشر شده است. این تریلر طبق وعده لوکاس فیلم بامداد امروز پخش شد که در آن دین جارین و گروگو به‌دنبال ماجراجویی جدیدی هستند. طبق خلاصه داستان فصل سوم سریال مندلورین، سفرهای مندلورین در کهکشان جنگ ستارگان ادامه دارد. دین جارین که زمانی یک جایزه بگیر تنها بود، اکنون دوباره با گروگو است و در همین حال جمهوری جدید تلاش می‌کند تا کهکشان را از دوران تاریکش دور کند.

در‌حالی‌که ماجراجویی با گروگو ادامه دارد، راه مندلورین از متحدان قدیمی خود جدا می‌شود و دشمنان جدیدی سر راه قرار می‌گیرند. در تریلر جدید فصل سوم سریال The Mandalorian شاهد نمایش تهدیدهای جدید تا نمایش این هستیم که گروگو بهتر می‌تواند از قدرتش استفاده و آن را کنترل کند. صد البته در همین حین مندلورین‌های بیشتری را نیز با سفر به سیاره مندلور می‌بینیم. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

پدرو پاسکال، کتی سکف، کارل ویترز، جانکارلو اسپوزیتو، امیلی اسوالو کریستوفر لوید و ایمی سداریس، از جمله بازیگرانی هستند در فصل سوم سریال The Mandalorian حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند دو فصل گذشته، جان فاورو و دیو فیلونی وظیفه ساخت فصل سوم سریال مندلورین را بر عهده دارند. همچنین پوستر رسمی فصل سوم سریال The Mandalorian منتشر شده است که در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر رسمی فصل سوم سریال The Mandalorian

پخش فصل سوم سریال The Mandalorian از تاریخ ۱ مارس (۱۰ اسفند) از دیزنی پلاس آغاز خواهد شد. فصل سوم این سریال از دنیای جنگ ستارگان در ۸ قسمت تولید شده است. همچنین کارگردان‌های فصل سوم سریال مندلورین مشخص شده‌اند که شامل ریک فامویا، ریچل موریسون، لی آیزاک چانگ، کارل ویترز، پیتر رمزی و برایس دالاس هاوارد می‌شوند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده