نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۴

انتشار اولین تصویر الیجا وود در فصل دوم سریال Yellowjackets

تصویر جدیدی از فصل دوم سریال Yellowjackets منتشر شده است که در آن برای اولین‌بار شاهد حضور الیجا وود درکنار کریستینا ریچی هستیم.

پخش فصل دوم سریال Yellowjackets از تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۲۳ (۴ فروردین ۱۴۰۲) آغاز خواهد شد. همچنین سریال یلوجکتز برای فصل سوم تمدید شده است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از فصل دوم سریال جلیقه زردها منتشر شده است. در تصویر جدید فصل دوم سریال Yellowjackets شاهد حضور الیجا وود درکنار کریستینا ریچی، بازیگر نقش میستی هستیم. وود نقش والتر را بر عهده دارد که او یک کارآگاه و شهروند متعهد است که میستی را در زمان حال به چالش می‌کشد. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

الیجا وود درکنار کریستینا ریچی در فصل دوم سریال Yellowjackets

ملانی لینسکی، سوفی نیلیس، تاونی سایپرس، جاسمین ساووی براون، جولیت لوئیس، سوفی تاچر، کریستینا ریچی، سمی هنرتی، استیون کروگر، وارن کول، جک دپیو، کارلوس سانز، کورتنی ایتون، لیو هیوسن، لورن آمبروز، سیمون کسل، الیجا وود و نوحا جس، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Yellowjackets حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین اشلی لایل و بارت نیکرسون وظیفه ساخت سریال Yellowjackets را بر عهده دارند.

داستان سریال Yellowjackets در سال ۱۹۹۶ آغاز می‌شود که در آن یک تیم از بازیکنان فوتبال دبیرستان نیوجرسی برای یک حضور تورنمنت ملی به سیاتل سفر می‌کنند، اما در طول پرواز بر فراز کانادا هواپیما در یک منطقه خالی از سکنه سقوط می‌کنند و اعضای تیم حدود ۱۹ ماه برای بقا و زنده ماندن تلاش می‌کنند. این سریال داستان به جنون کشیدن و آدم‌خوار شدن آن‌ها را به تصویر می‌کشد و همچنین زندگی آن‌ها در سال ۲۰۲۱ را نیز دنبال می‌کند. انتظار می‌رود مانند فصل اول، فصل دوم سریال جلیقه زرد‌ها نیز در ۱۰ قسمت تولید شده باشد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده