نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

شروع بسیار خوب فیلم Knives Out 2 با بازی دنیل کریگ در نتفلیکس

فیلم Glass Onion: A Knives Out Mystery با بازی دنیل کریگ ششمین افتتاحیه بزرگ فیلم‌های نتفلیکس را تجربه کرده است.

مدتی می‌شود که فیلم Glass Onion: A Knives Out Mystery از شبکه نتفلیکس پخش شده که این فیلم توانسته است با تحسین منتقدان و بینندگان قرار بگیرد. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دنباله فیلم Knives Out توانسته شروع درخشانی را در شبکه نتفلیکس داشته باشد. طبق آمارهای ثبت شده، فیلم Knives Out 2 توانسته بیش از ۸۲.۱ میلیون ساعت در سه روز اول پخش از نتفلیکس تماشا شود تا ششمین افتتاحیه بزرگ فیلم‌های این سرویس استریم را تجربه کند.

این آمار تنها براساس سه روز اول پخش است و بدون شک در ادامه افراد بیشتری به تماشا فیلم Glass Onion: A Knives Out Mystery خواهند پرداخت. در رتبه اول همچنان فیلم Red Notice با بازی دواین جانسون، گل گدوت و رایان رینولدز با ۱۴۸.۷۲ میلیون ساعت تماشا قرار دارد. در رتبه دوم شاهد حضور فیلم Don’t Look Up با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و جنیفر لارنس با ۱۱۱.۰۳ میلیون ساعت تماشا هستیم و در رتبه سوم فیلم The Adam Project با بازی رایان رینولدز با ۹۲.۴۳ میلیون ساعت تماشا دیده می‌شود.

والپیپر فیلم Glass Onion: A Knives Out Mystery

فیلم The Gray Man با بازی رایان گاسلینگ و کریس ایوانز با ۸۸.۵۵ میلیون ساعت تماشا و فیلم The Unforgivable ساندرا بولاک با ۸۵.۸۶ میلیون ساعت تماشا در رتبه چهارم و پنجم بزرگ‌ترین افتتاحیه فیلم‌های نتفلیکس قرار دارند. فیلم Glass Onion: A Knives Out Mystery پیش از این توانسته بود در هفته روز شکرگزاری بیش از ۱۳ میلیون دلار در طول ۵ روز فروش کند که این فیلم بزرگ‌ترین اکران سینمایی یک فیلم شبکه نتفلیکس را نیز تجربه کرده است.

رایان جانسون، کارگردان و نویسنده فیلم Knives Out برای نوشتن فیلمنامه و کارگردانی فیلم Glass Onion: A Knives Out Mystery بازگشته است. دنیل کریگ در نقش بنوا بلنک، دیو باتیستا، ادوارد نورتون، کاترین هان، جنل مونی، کیت هادسن، لسلی اودم جونیور، جسیکا هنویک، مدلین کلاین، ایتن هاوک و جیدا پینکت اسمیت، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Knives Out 2 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین فیلم Knives Out 3 در دست ساخت است.


منبع Darkhorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده