نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

اعلام زمان حدودی پخش اولین تریلر فیلم سریع و خشن 10 توسط وین دیزل

وین دیزل در صفحه شخصی خود در اینستاگرام زمان حدودی پخش اولین تریلر فیلم Fast X را تایید و اعلام کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان حدودی پخش اولین تریلر فیلم Fast X مشخص شده است. وین دیزل، بازیگر نقش دومینیک تورتو با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام که در آغوش جوردانا بوروستر دیده می‌شود، تایید کرد که کمتر از دو ماه دیگر اولین تریلر فیلم سریع و خشن 10 منتشر خواهد شد. اگرچه او زمان دقیق‌تری را اعلام نکرد، اما می‌توان انتظار پخش اولین تریلر فیلم Fast X را در طول مسابقه سوپر بول امسال داشت که پیش از این اولین تریلر برخی از فیلم‌های سریع و خشن در طول این مسابقه پخش شده بودند.

وین دیزل، میشل رودریگز، جوردانا بوروستر، سانگ کانگ، تایریس گیبسون، لوداکریس، ناتالی امانوئل، شارلیز ترون، جیسون موموآ، بری لارسون، دانیلا ملچیور، آلن ریچسون، اسکات ایستوود، ریتا مورنو و کاردی بی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Fast X حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. لویی لتریر، کارگردان فیلم The Incredible Hulk و فیلم Now You See Me وظیفه کارگردانی فیلم سریع و خشن 10 را براساس فیلمنامه‌ای از جاستین لین و دن مزیو، نویسنده فیلم Wrath of the Titans بر عهده دارد.

فیلم Fast X قرار است در تاریخ ۱۹ می ۲۰۲۳ (۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) روی پرده‌های سینما برود. همچنین فیلم سریع و خشن 11 در دست ساخت است که این قسمت که پایان داستان سری اصلی است، هنوز تاریخ اکرانی ندارد. همچنین شایعات بازگشت گل گدوت، بازیگر نقش جیزل یاشر در فیلم سریع و خشن 10 شنیده می‌شود، اما این شایعه هنوز تایید نشده است. گفته می‌شود که گدوت در یکی از نسخه‌های فیلم حضور داشته است، اما مشخص نیست نسخه نهایی و اکران فیلم همان نسخه باشد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده