نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

اعلام تاریخ پخش انیمه سریالی NieR: Automata Ver1.1a

شرکت انیپلکس سونی با پخش یک تریلر تازه اعلام کرد که طرفدارها چه زمانی باید منتظر نمایش انیمه سریالی NieR: Automata Ver1.1a باشند.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که تیم Aniplex شرکت Sony Music Entertainment با پخش تریلر جدیدی تحت عنوان Promotion File 008 از تاریخ شروع پخش انیمه سریالی NieR: Automata Ver1.1a (نیئا: اتوماتا نسخه‌ی۱.۱ای) پرده برداشته است. طرفدارها نباید زمان زیادی را برای تماشای این انیمه سریالی مورد انتظار منتظر بمانند و این اثر در تاریخ ۷ ژانویه‌ی ۲۰۲۳ (۱۷ دی ۱۴۰۱) تقدیم بیننده‌ها خواهد شد.

دانلود از آپارات

شرکت انیپلکس اعلام کرد که یک ویژه برنامه با حضور یوی ایشیکاوا، ناتسوکی هانا، کائورو آکیاما، یوسوکه سایتو و شوتا فوجی برای ارائه جزئیات بیشتر از انیمه NieR: Automata Ver1.1a رأس ساعت ۱۵:۰۰ چهارشنبه ۷ دی به‌وقت ایران در یوتیوب برگزار می‌شود. یوئی ایشیکاوا در نقش 2B، ناتسوکی هانا در نقش 9S، هیروکی یاتسوموتو در نقش Pod 042 و کاورو آکیاما در نقش Pod 153 از جمله صداپیشه‌هایی خواهند بود که در این انیمه حضور خواهند داشت.

انیمه سریالی NieR: Automata Ver1.1a براساس بازی نیئا: اتوماتا استودیو PlatinumGames و شرکت Square Enix ساخته شده است و ماجراهای کاراکتری با نام 2B، یک ربات انسان نمای مبارز را دنبال می‌کند. این بازی پس از عرضه در سال ۲۰۱۷ میلادی مورد تحسین بسیاری از بازیکن‌ها و منتقدها قرار گرفت که از گیم‌پلی و داستان فوق‌العاده‌ی آن تمجید کردند. بازی نیئا: اتوماتا تا نوامبر ۲۰۲۲ بیش از ۷ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشت.


منبع Gematsu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده