نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

تلاش برای بقا در دنیای پساآخرالزمانی در پوستر تازه سریال The Last of Us

شبکه HBO پوستر جدیدی از سریال لایو-اکشن The Last of Us را منتشر کرد که جول و الی را در دنیای پساآخرالزمانی و داخل کشور آمریکا نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه‌ی اچ‌بی‌اُ پوستر جدیدی از سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) را با فاصله‌ی تقریبا یک ماه تا شروع پخش آن منتشر کرده است. هفته‌ی گذشته شبکه‌ی HBO نه‌تنها تعدادی پوستر از شخصیت‌های کلیدی این اقتباس تلویزیونی به اشتراک گذاشت، بلکه دومین تریلر آن را نیز پخش کرد. پوستر تازه جول و الی را درکنار عبارت تبلیغاتی «وقتی در تاریکی حیران شدی، به‌دنبال نور بگرد» نشان می‌دهد.؛ جمله‌ای آشنا برای طرفدارهای سری بازی لست آو آس.

تکیه الی و جول به یکدیگر در دنیای آخرالزمانی سریال The Last of Us

پدرو پاسکال در نقش جول، بلا رمزی درنقش الی، آنا تورو در نقش تس، گابریل لونا در نقش تامی، مرل دندریج در نقش مارلین، نیکو پارکر در نقش سارا، نیک آفرمن، در نقش بیل، ماری بارتلت در نقش فرانک، استورم رید در نقش رایلی، لامار جانسون در نقش هنری، کیوان وودارد در نقش سم، ملانی لینسکی در نقش کتلین، جفری پیرس در نقش پری، گراهام گرین در نقش مارلون و الین مایلز در نقش فلورانس از بازیگرهای سریال The Last of Us به‌شمار می‌آیند.

شبکه‌ی اچ‌بی‌اُ در خلاصه‌ی داستان سریال The Last of Us می‌نویسد: «داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن نوین رخ می‌دهد. یک بازمانده‌ی سرسخت با نام جول برای خارج کردن الی، دختری ۱۴ ساله از یک منطقه‌ی قرنطینه‌ی آزاردهنده استخدام می‌شود. آنچه در وادی امر به یک کار ساده شباهت دارد، خیلی زود به سفری متأثرکننده و خشونت‌آمیز تبدیل می‌شود و آن‌ها باید سراسر ایالات متحده را زیر پا بگذارند و برای بقا تنها به یکدیگر تکیه کنند».

نیل دراکمن، کانتمیر بالاگوف، علی عباسی و یاسمیلا ژبانیچ سکان هدایت قسمت‌های مختلف سریال The Last Of Us را در دست داشتند و فیلم‌نامه آن را کریگ مازن با همکاری نیل دراکمن به رشته تحریر درآورد. این سریال توسط بخش تلویزیونی شرکت سونی پیکچرز، شرکت ورد گیمز، شرکت مایتی مینت و استودیوی ناتی داگ تولید می‌شود. نخستین فصل این اقتباس تلویزیونی برای پخش در تاریخ ۱۵ ژانویه‌ی ۲۰۲۳ (۲۵ دی ۱۴۰۱) در نظر گرفته شده است.


منبع CpmicBook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده