نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۳

اعلام تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال Yellowjackets

شبکه شوتایم با انتشار یک تیزر کوتاه به‌صورت رسمی تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال Yellowjackets را تایید و اعلام کرده است.

پاییز گذشته فصل اول سریال Yellowjackets از شبکه شوتایم پخش شد و این سریال توانست با تحسین منتقدان و بینندگان مواجه شود. همچنین سریال جلیقه‌ زردها در ماه آذر گذشته برای فصل دوم تمدید شد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش فصل جدید این سریال تحسین شده تایید و اعلام شده است. شبکه شوتایم اعلام کرد که پخش فصل دوم سریال Yellowjackets از تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۲۳ (۴ فروردین ۱۴۰۲) آغاز خواهد شد.

انتظار می‌رود مانند فصل اول، فصل دوم سریال جلیقه زرد‌ها نیز در ۱۰ قسمت تولید شده باشد. همزمان با پخش از شوتیام، فصل دوم سریال یلوجکتز در دسترس کاربران سرویس استریم پارامونت پلاس نیز قرار خواهد گرفت که این شبکه نقش مهمی در موفقیت این سریال داشته است. همچنین تیزری در این رابطه منتشر شده که حاوی تصویر رسمی از فصل دوم سریال Yellowjackets نیست و در ادامه می‌توانید این تیزر جالب را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

ملانی لینسکی، سوفی نیلیس، تاونی سایپرس، جاسمین ساووی براون، جولیت لوئیس، سوفی تاچر، کریستینا ریچی، سمی هنرتی، استیون کروگر، وارن کول، جک دپیو، کارلوس سانز، کورتنی ایتون، لیو هیوسن، لورن آمبروز، سیمون کسل، الیجا وود و نوحا جس، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Yellowjackets حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.همچنین اشلی لایل و بارت نیکرسون وظیفه ساخت سریال Yellowjackets را بر عهده دارند.

داستان سریال Yellowjackets در سال ۱۹۹۶ آغاز می‌شود که در آن یک تیم از بازیکنان فوتبال دبیرستان نیوجرسی برای یک حضور تورنمنت ملی به سیاتل سفر می‌کنند، اما در طول پرواز بر فراز کانادا هواپیما در یک منطقه خالی از سکنه سقوط می‌کنند و اعضای تیم حدود ۱۹ ماه برای بقا و زنده ماندن تلاش می‌کنند. این سریال داستان به جنون کشیدن و آدم‌خوار شدن آن‌ها را به تصویر می‌کشد و همچنین زندگی آن‌ها در سال ۲۰۲۱ را نیز دنبال می‌کند.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده