نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۷

تایید ساخت فصل سوم انیمه One Punch Man توسط استودیو ماپا

پس از انتشار یک شایعه، استودیو ماپا رسما تایید کرد که وظیفه ساخت فصل سوم انیمه One Punch Man را بر عهده گرفته است.

ماه مرداد امسال بود که ساخت فصل سوم انیمه One Punch Man رسما تایید شد. در ادامه امروز صبح شایعه‌ای منتشر شد مبنی‌براینکه استودیو ماپا وظیفه ساخت فصل جدید انیمه وان پانچ من را بر عهده گرفته و حالا طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، این شایعه رسما تایید شده است. استودیو ماپا امروز به‌صورت رسمی تایید کرد که ساخت فصل سوم انیمه Chainsaw Man را بر عهده گرفته است تا شایعاتی که اکانت Shonenleaks منتشر کرده بود، رنگ واقعیت به خود بگیرند.

استودیو ماپا برنامه بسیار شلوغی دارد و هم‌اکنون در حال ساخت بخش سوم و پایانی فصل چهارم انیمه Attack On Titan، فصل دوم انیمه Jujutsu Kaisen، انیمه Hell’s Paradise: Jigokuraku و فصل دوم انیمه Vinland Saga است و همچنین انتظار می‌رود ماپا به‌زودی مراحل تولید فصل دوم انیمه Chainsaw Man را آغاز کند. این در حالی است که این استودیو سابقه کرانچ کاری بالا را نیز دارد و همین موضوع باعث ایجاد شکل گرفتن شوخی‌هایی در این رابطه با وضعیت کارکنان آن پس از اعلام این خبر شده است.

سایتاما و جنوس در انیمه وان پانچ من

وان پانچ من شخصیت بسیار محبوبی در دنیای مانگا و انیمه در سراسر جهان است که داستان ابرقهرمانی به‌نام سایتاما را دنبال می‌کند که برای قدرتمند شدن سخت تمرین کرده که به مرور زمان موهای سرش شروع به ریزش می‌کند و درنهایت کاملا کچل می‌شود. او به‌حدی قدرتمند است که می‌تواند با یک مشت دشمنان خود را شکست دهد و حال این موضوع برای او خسته کننده شد و سایتاما اکنون به‌دنبال یافتن یک حریف و دشمن قدر و قدرتمند برای به چالش کشیدن وی است.

مجموعه One Punch Man در سال ۲۰۰۹ توسط وان و یوسوکه موراتا خلق و اولین نسخه مانگا آن در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و تاکنون شاهد انتشار ۱۹ جلد از آن بوده‌ایم و تاکنون بیش از ۳۰ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. نسخه انگلیسی این مانگا نیز در سال ۲۰۱۵ در آمریکا منتشر شد. فصل اول انیمه One Punch Man در سال ۲۰۱۵ و فصل دوم آن در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است و توموهیرو سوزوکی وظیفه ساخت این انیمه را بر عهده دارد. همچنین سونی در حال ساخت فیلم لایو اکشن وان پانچ من است.


منبع HITC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده