نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

مایلز مورالز و اسپایدر گوئن در تصویر تازه انیمیشن مرد عنکبوتی 2 | تریلر جدید به‌زودی

تصویر جدیدی از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شده است که تاریخ انتشار تریلر بعدی این انیمیشن را تایید می‌کند.

طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار تریلر جدید انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse مشخص شده است. به‌تازگی سونی پیکچرز تصویر جدیدی از انیمیشن مرد عنکبوتی 2 را منتشر کرده است که در این تصویر شاهد حضور مایلز مورالز و اسپایدر گوئن هستیم که به شکل وارونه کنار یکدیگر نشسته‌اند. همچنین سونی پیکچرز تایید کرد که تریلر جدید انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر) که سه‌شنبه هفته بعد است، منتشر خواهد شد، اما پیش از آن می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

اسپایدر گوئن و مایلز مورالز درکنار یکدیگر در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

شمیک مور در نقش مایلز مورالز (مرد عنکبوتی)، هیلی استاینفلد در نقش گوئن استیسی (اسپایدر-گوئن)، اسکار آیزاک در نقش اسپایدرمن ۲۰۹۹ (میگل اوهارا)، جیک جانسون در نقش پیتر بی پارکر (مرد عنکبوتی)، ایسا رای در نقش جسیکا درو (اسپایدروومن)، لونا لورن ولز و برایان تایری هنری، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse حضور دارند. فیل لرد و کریستوفر میلر نیز به‌عنوان تهیه‌کننده در دنباله انیمیشن مرد عنکبوتی بازگشته‌اند.

انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) اکران خواهد شد و انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse نیز برای اکران در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. خواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی. تامپسون وظیفه کارگردانی انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را براساس فیلمنامه‌ای از دیوید کالاهام، فیل لرد و کریستوفر میلر بر عهده دارند.


منبع Darkhorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده