نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

تغییر بازیگر یکی از شخصیت‌های اصلی سریال ارباب حلقه ها در فصل دوم

شبکه آمازون از حضور بازیگران جدیدی در فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power خبر داده و یکی از بازیگران اصلی این سریال تغییر کرده است.

از مهر امسال مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power در بریتانیا رسما آغاز شد و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگران جدیدی به فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ ها اضافه شده‌اند. در ابتدا مشخص شد که جوزف ماول، بازیگر نقش آدار در فصل دوم سریال The Lord of the Rings باز نخواهد گشت و حالا سم هزلدین، بازیگر فیلم The Last Duel و سریال Slow Horses جایگزین ماول برای نقش آدار در فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power شده است.

آدار در برابر آفتاب در قسمت ۵ فصل ۱ سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت

گابریل آکوودیکه با سابقه بازی در سریال Hanna، یاسن آتور با سابقه بازی در سریال ویچر، بن دنیلز با سابقه بازی در سریال The Crown، آملیا کنورثی، نیا تول با سابقه بازی در فیلم Persuasion و نیکلاس وودسن با سابقه بازی در فیلم John Carter دیگر بازیگران جدیدی هستند که به جمع بازیگران فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power اضافه شده‌اند. بااین‌حال اطلاعاتی از نقش این بازیگران در دسترس نیست.

در فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها قرار است شاهد حضور شخصیت جدیدی به‌نام Círdan باشیم که از آن به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین و داناترین الف‌ها یاد شده، اما بازیگر این شخصیت هنوز انتخاب نشده است. فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power قرار است مانند فصل اول در ۸ قسمت تولید و از آمازون پخش شود. اتفاقات این سریال در دوره دوم جریان دارد. هزینه ساخت فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها حدود ۴۶۵ میلیون دلار بوده است و این سریال قرار است در ۵ فصل ساخته و از آمازون پخش شود.

آمازون می‌گوید که تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر این شبکه به تماشا فصل اول سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power در سراسر جهان پرداخته‌اند. همچنین جی دی پین و پاتریک مک‌کی سازندگان و شورانرهای سریال ارباب حلقه‌ها برای ساخت فصل دوم این سریال بازگشته‌اند.


منبع DarkHorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده