نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

انتشار اولین پوستر فیلم Blue Beetle دی سی

برادران وارنر در حاشیه کامیک کان برزیل امسال اولین پوستر رسمی فیلم Blue Beetle از دنیای دی سی را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر فیلم Blue Beetle منتشر شده است. این پوستر در حاشیه مراسم CCXP امسال منتشر شده است که در آن درواقع شاهد لوگو رسمی فیلم بلو بیتل هستیم که طبق انتظار به طرح یک سوسک آبی رنگ است. انتظار می‌رود در طول کامیک کان برزیل امسال تصاویر بیشتری از فیلم Blue Beetle منتشر شود، اما پیش از آن می‌توانید پوستر رسمی این فیلم را مشاهده کنید:

اولین پوستر فیلم Blue Beetle

زولو مریجونیا در نقش جیمی ریس ملقب به بلو بیتل، سوزان ساراندون در نقش ویکتوریا کورد، برونا مارکزینه، بلیسا اسکوبدو، هاروی گیلان، جرج لوپز، رائول تروهی‌یو، الپیدیا کاریو، آدریانا بارازا و دامیان آلکازار، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Blue Beetle حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. در دنیای کمیک، شخصیت جیمی ریس توسط کیث گیفن، جان راجرز و کالی همنر خلق و در سال ۲۰۰۶ برای اولین‌بار در شماره سوم کمیک Infinite Crisis معرفی شد.

آنجل مانوئل سوتو با سابقه کارگردانی فیلم Charm City Kings، وظیفه کارگردانی فیلم Blue Beetle را بر عهده گرفته است و همچنین گرت دانت الکوسر، نویسنده بازسازی فیلم Scarface وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم از دنیای دی سی را بر عهده دارد. فیلم Blue Beetle قرار است اولین فیلم دنیای DC باشد که با محوریت ابرقهرمان لاتین در دست ساخت است.

فیلم Blue Beetle قرار است در تاریخ ۱۸ اوت/آگست ۲۰۲۳ (۲۷ مرداد ۱۴۰۲) روی پرده‌های سینما برود.


منبع Darkhorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده