نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹

انتشار اولین تریلر فیلم Transformers 7

پارامونت پیکچرز امروز اولین تریلر فیلم Transformers: Rise of the Beasts را منتشر کرده است که در آن شاهد نبرد تبدیل شوندگان روی زمین هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فیلم Transformers: Rise of the Beasts منتشر شده است. پارامونت امروز اولین تریلر فیلم Transformers 7 را منتشر کرد که در طول تریلر شاهد حضور اپتیموس پرایم با ظاهری متفاوت هستیم که باید با یک دشمن قدیمی برای یک تهدید بزرگ‌تر متحد شود. فیلم Transformers: Rise of the Beasts با الهام از داستان Beast Wars ساخته شده است و در ادامه می‌توانید اولین تریلر این فیلم را تماشا کنید که تمرکز آن روی نبرد تبدیل شوندگان است:

دانلود از آپارات

آنتونی راموس، دومینیک فیش‌بک، لونا لورین ولز، توبی نویگو، پیتر کالن برای صداپیشگی اپتیموس پرایم، ران پرلمن میشل یئو و پیت دیویدسون، برای صداپیشگی اپتیموس پرایمال، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Transformers: Rise of the Beasts حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. در این فیلم قرار است شاهد معرفی گروه‌های جدیدی چون ماکسیمال‌ها، Predacons و Terracons باشیم. همچنین در ادامه می‌توانید اولین پوستر فیلم Transformers: Rise of the Beasts را مشاهده کنید:

اولین پوستر فیلم Transformers: Rise of the Beasts

فیلم Transformers: Rise of the Beasts برای اکران در تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۹ خرداد ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است. استیون کیپل جونیور، کارگردان فیلم Creed 2 و فیلم The Land، وظیفه کارگردانی قسمت جدید فیلم Transformers را بر عهده دارد و وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده جوبی هارولد، نویسنده فیلمنامه فیلم Army of the Dead بوده است. اتفاقات فیلم Transformers 7 قرار است در بروکلین سال ۱۹۹۴ جریان داشته باشد که نیویورک و کشور پرو از دیگر مکان‌های فیلم خواهند بود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده